Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Portugalete - Barakaldo

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Amicale intercluburi Final
Portugalete
VVÎÎE
Final2-0Pauză 0-0
Barakaldo
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Portugalete 64%Egal 25%Barakaldo 12%

Portugalete 2-0 Barakaldo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Portugalete 2-0 Barakaldo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Portugalete, iar cotele fără marjă 64%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 2-0 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Portugaleteîn meciBarakaldo
2
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Portugalete vs Barakaldo

Portugalete marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Barakaldo marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. La Barakaldo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Portugaleteultimele 5Barakaldo
1,40
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Portugalete și ultimele 5 Barakaldo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Portugalete2-1-2

V
CD Derio - Portugalete08.08.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Portugalete - Rayo Cantabria05.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Sestao River - Portugalete01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Portugalete - Aurrera de Vitoria03.05.26 · Tercera Division
1-2
E
SD Leioa - Portugalete25.04.26 · Tercera Division
1-1

Barakaldo3-1-1

V
Barakaldo - Mirandes01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Barakaldo - Celta Vigo B23.05.26 · Primera Federacion
1-1
V
Real Aviles - Barakaldo17.05.26 · Primera Federacion
1-4
V
Barakaldo - Merida AD09.05.26 · Primera Federacion
2-0
Î
Tenerife - Barakaldo01.05.26 · Primera Federacion
2-0

Ponturi Portugalete - Barakaldo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Portugalete1.4064% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Barakaldo7.7512% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.01
X2 2.50
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.30
Peste 2.5 2.90

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.67

Analiza de dinainte de meci

Portugalete - Barakaldo s-a jucat vineri, 14 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Portugalete vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Barakaldo are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 9-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Portugalete, la 1.40, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.90, iar GG la 2.02.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Portugalete și 0,9 pentru Barakaldo. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.01 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.30, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Portugalete - Barakaldo

Goluri estimate: 1,30 Portugalete și 0,93 Barakaldo, total 2,23. 1X2 în model: 45% · 28% · 27%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-014,0%1-113,0%0-010,8%0-110,0%2-09,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere2-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startPortugalete · 1.40
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Portugalete - Barakaldo?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Portugalete - Barakaldo?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Portugalete - Barakaldo?

Pe Estadio La Florida, în Portugalete, vineri, 14 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în Portugalete - Barakaldo?

Portugalete pleca favorită, la cota 1.40. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Portugalete - Barakaldo?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →