Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL - Northern Territory

Port Darwin FC - Darwin Hearts FC

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

AustraliaNPL - Northern Territory · Australia Final
Port Darwin FC
EÎVÎV
Final4-4Pauză 1-2
Darwin Hearts FC
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Port Darwin FC 38%Egal 22%Darwin Hearts FC 40%

Port Darwin FC 4-4 Darwin Hearts FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Port Darwin FC 4-4 Darwin Hearts FC (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 17% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 8 goluri, față de 5,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 91%), iar GG a ieșit (87%). Scorul exact 4-4 avea 2,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 6 cartonașe galbene (1-5).

Port Darwin FCîn meciDarwin Hearts FC
3
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Port Darwin FC vs Darwin Hearts FC

Port Darwin FC marchează 3,8 goluri pe meci și primește 2,2. Darwin Hearts FC marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. La Darwin Hearts FC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Port Darwin FC 1, egal 1, Darwin Hearts FC 1.

~5,5goluri estimate
91%peste 2,5 goluri
87%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Port Darwin FCultimele 5Darwin Hearts FC
1,40
Puncte / meci
2,60
3,8
Goluri marcate / meci
3,0
2,2
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Port Darwin FC și ultimele 5 Darwin Hearts FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Port Darwin FC2-1-2

E
Port Darwin FC - Darwin Hearts FC31.07.26 · NPL - Northern Territory
4-4
Î
Darwin Olympic - Port Darwin FC25.07.26 · NPL - Northern Territory
1-0
V
Darwin Olympic - Port Darwin FC02.07.26 · NPL - Northern Territory
3-4
Î
Darwin Hearts FC - Port Darwin FC25.06.26 · NPL - Northern Territory
3-1
V
Port Darwin FC - Palmerston Rovers20.06.26 · NPL - Northern Territory
10-0

Darwin Hearts FC4-1-0

E
Port Darwin FC - Darwin Hearts FC31.07.26 · NPL - Northern Territory
4-4
V
Garuda FC - Darwin Hearts FC23.07.26 · NPL - Northern Territory
2-3
V
Darwin Hearts FC - Hellenic Athletic18.07.26 · NPL - Northern Territory
2-1
V
Darwin Olympic - Darwin Hearts FC28.06.26 · NPL - Northern Territory
2-3
V
Darwin Hearts FC - Port Darwin FC25.06.26 · NPL - Northern Territory
3-1

Întâlniri directe Port Darwin FC - Darwin Hearts FC

Port Darwin FC 1Egal 1Darwin Hearts FC 1
E
Port Darwin FC - Darwin Hearts FC31.07.2026 · pauză 1-2
4-4
Î
Darwin Hearts FC - Port Darwin FC25.06.2026 · pauză 1-1
3-1
V
Port Darwin FC - Darwin Hearts FC18.04.2026 · pauză 3-1
4-3

V/E/Î din perspectiva Port Darwin FC. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Port Darwin FC - Darwin Hearts FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Port Darwin FC2.3738% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Darwin Hearts FC2.2540% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.63
12 1.16

Ambele marchează

GG Da 1.22
GG Nu 3.80

Analiza de dinainte de meci

Port Darwin FC - Darwin Hearts FC s-a jucat vineri, 31 iulie, în NPL - Northern Territory (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Port Darwin FC vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 19 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Darwin Hearts FC n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 15-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Port Darwin FC a câștigat o dată, Darwin Hearts FC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 6,3 goluri în medie. Ultima: Port Darwin FC - Darwin Hearts FC 4-4, pe 31 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Port Darwin FC are cota 2.37, Darwin Hearts FC 2.25.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,9 pentru Port Darwin FC și 2,6 pentru Darwin Hearts FC. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 46% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Port Darwin FC are 46%, Darwin Hearts FC 37%. Peste 2.5 goluri: 91% în model, adică o cotă corectă de 1.10. Ambele marchează (GG): 87% în model, cota corectă ar fi 1.15. Casele dau 1.22, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Port Darwin FC - Darwin Hearts FC

Goluri estimate: 2,90 Port Darwin FC și 2,60 Darwin Hearts FC, total 5,50. 1X2 în model: 46% · 17% · 37%. Peste 2,5: 91% (cotă corectă 1.10). GG: 87% (cotă corectă 1.15). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
2%1
6%2
11%3
16%4
64%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 9% · peste 2,5: 91% (verde).

Scoruri probabile

2-25,8%3-25,6%2-35,0%3-34,9%2-14,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Port Darwin FC. Port Darwin FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Darwin Hearts FC. Darwin Hearts FC a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-4
Pauză1-2
Cornere3-4
Cartonașe galbene1-5
Favorită la startDarwin Hearts FC · 2.25
Goluri estimate~5,5
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Port Darwin FC - Darwin Hearts FC?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 4-4.

În ce competiție s-a jucat Port Darwin FC - Darwin Hearts FC?

În NPL - Northern Territory (Australia).

Unde s-a jucat Port Darwin FC - Darwin Hearts FC?

Pe DFS Field 1, în Darwin, vineri, 31 iulie, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în Port Darwin FC - Darwin Hearts FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-4.

Câte goluri s-au marcat în Port Darwin FC - Darwin Hearts FC?

8 goluri, scor final 4-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,5.

Alte meciuri din NPL - Northern Territory

Toată liga →