Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Polonia Przemysl - Legion Pilzno

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

4. Liga podkarpacka Final
Polonia Przemysl
EVVÎV
Final0-0Pauză 0-0
Legion Pilzno
VÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Polonia Przemysl 37%Egal 23%Legion Pilzno 40%

Polonia Przemysl 0-0 Legion Pilzno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Polonia Przemysl 0-0 Legion Pilzno (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 24%), iar GG n-a ieșit (NG avea 26%). Scorul exact 0-0 avea 1,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Polonia Przemysl vs Legion Pilzno

Polonia Przemysl marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. Legion Pilzno marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Polonia Przemysl, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,0goluri estimate
76%peste 2,5 goluri
74%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Polonia Przemyslultimele 5Legion Pilzno
2,00
Puncte / meci
1,80
2,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,8
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Polonia Przemysl și ultimele 5 Legion Pilzno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Polonia Przemysl3-1-1

E
Wislok Wisniowa - Polonia Przemysl14.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2
V
Polonia Przemysl - Radomyślanka08.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-1
V
Polonia Przemysl - Czeluśnica13.06.26 · 4. Liga podkarpacka
5-1
Î
Igloopol Dębica - Polonia Przemysl06.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
V
Polonia Przemysl - Sokol Nisko03.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2

Legion Pilzno3-0-2

V
Legion Pilzno - Strug Tyczyn14.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0
Î
Czarni Jasło - Legion Pilzno08.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-1
V
Legion Pilzno - Sokol Nisko13.06.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
Î
JKS Jaroslaw - Legion Pilzno06.06.26 · 4. Liga podkarpacka
5-2
V
Legion Pilzno - Ekoball Sanok03.06.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0

Întâlniri directe Polonia Przemysl - Legion Pilzno

Polonia Przemysl 0Egal 0Legion Pilzno 2
Î
Legion Pilzno - Polonia Przemysl10.09.2025 · pauză 3-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Polonia Przemysl. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Polonia Przemysl - Legion Pilzno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Polonia Przemysl2.4737% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Legion Pilzno2.2540% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.43
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Polonia Przemysl - Legion Pilzno s-a jucat miercuri, 19 august, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Polonia Przemysl are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 14-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Legion Pilzno vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Polonia Przemysl a câștigat niciodată, Legion Pilzno de 2 ori. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: Polonia Przemysl - Legion Pilzno 0-1, pe 18 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.25 pentru oaspeți și 3.90 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Polonia Przemysl și 1,7 pentru Legion Pilzno. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 51% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Polonia Przemysl: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. Casele dau 2.47, mai mult. Peste 2.5 goluri: 76% în model, adică o cotă corectă de 1.32. Ambele marchează (GG): 74% în model, adică o cotă corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Polonia Przemysl - Legion Pilzno

Goluri estimate: 2,30 Polonia Przemysl și 1,70 Legion Pilzno, total 4,00. 1X2 în model: 51% · 20% · 29%. Peste 2,5: 76% (cotă corectă 1.32). GG: 74% (cotă corectă 1.35). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
15%2
20%3
19%4
37%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 24% · peste 2,5: 76% (verde).

Scoruri probabile

2-18,2%1-17,2%2-27,0%3-16,3%1-26,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Polonia Przemysl. Polonia Przemysl a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Legion Pilzno. Legion Pilzno a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Favorită la startLegion Pilzno · 2.25
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Polonia Przemysl - Legion Pilzno?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Polonia Przemysl - Legion Pilzno?

În 4. Liga podkarpacka.

Cine era favorită în Polonia Przemysl - Legion Pilzno?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Polonia Przemysl - Legion Pilzno?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.