Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga śląska

Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

4. Liga śląska Final
Final2-0Pauză 1-0
Spojnia Landek
VVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Polonia Laziska Gorne 42%Egal 23%Spojnia Landek 35%

Polonia Laziska Gorne 2-0 Spojnia Landek: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Polonia Laziska Gorne 2-0 Spojnia Landek (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Polonia Laziska Gorne, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 2-0 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Polonia Laziska Gorne vs Spojnia Landek

Polonia Laziska Gorne marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. Spojnia Landek marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,8. La Spojnia Landek, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Polonia Laziska Gorneultimele 5Spojnia Landek
2,00
Puncte / meci
1,80
2,2
Goluri marcate / meci
2,6
0,8
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Polonia Laziska Gorne și ultimele 5 Spojnia Landek, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Polonia Laziska Gorne3-1-1

V
Victoria Czestochowa - Polonia Laziska Gorne29.08.26 · 4. Liga śląska
0-5
V
Polonia Laziska Gorne - Rozwoj Katowice26.08.26 · 4. Liga śląska
2-0
E
Unia Turza Slaska - Polonia Laziska Gorne22.08.26 · 4. Liga śląska
1-1
V
Polonia Laziska Gorne - Szombierki Bytom15.08.26 · 4. Liga śląska
3-1
Î
GKS Katowice II - Polonia Laziska Gorne08.08.26 · 4. Liga śląska
2-0

Spojnia Landek3-0-2

V
Spojnia Landek - Piast Gliwice II29.08.26 · 4. Liga śląska
3-2
V
Victoria Czestochowa - Spojnia Landek26.08.26 · 4. Liga śląska
1-6
Î
Spojnia Landek - Drama Zbroslawice22.08.26 · 4. Liga śląska
0-4
V
Rozwoj Katowice - Spojnia Landek15.08.26 · 4. Liga śląska
1-4
Î
Spojnia Landek - Przemsza Siewierz08.08.26 · 4. Liga śląska
0-1

Întâlniri directe Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek

Polonia Laziska Gorne 0Egal 1Spojnia Landek 1

V/E/Î din perspectiva Polonia Laziska Gorne. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Polonia Laziska Gorne2.1742% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Spojnia Landek2.5735% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.56
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Polonia Laziska Gorne vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Spojnia Landek are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Polonia Laziska Gorne a câștigat niciodată, Spojnia Landek o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,0 goluri în medie. Ultima: Spojnia Landek - Polonia Laziska Gorne 4-2, pe 11 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Polonia Laziska Gorne are cota 2.17, Spojnia Landek 2.57.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Polonia Laziska Gorne și 1,7 pentru Spojnia Landek. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Polonia Laziska Gorne are 45%, Spojnia Landek 33%. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek

Goluri estimate: 2,00 Polonia Laziska Gorne și 1,70 Spojnia Landek, total 3,70. 1X2 în model: 45% · 22% · 33%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-18,4%2-18,4%1-27,1%2-27,1%3-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spojnia Landek. Spojnia Landek a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Favorită la startPolonia Laziska Gorne · 2.17
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Polonia Laziska Gorne - Spojnia Landek?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.