Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Pogon Sokol Lubaczow
ÎÎÎÎE
Final1-1Pauză 0-1
Wisla Krakow II
ÎVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Pogon Sokol Lubaczow 35%Egal 26%Wisla Krakow II 39%

Pogon Sokol Lubaczow 1-1 Wisla Krakow II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pogon Sokol Lubaczow 1-1 Wisla Krakow II (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 1-1 avea 9,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Pogon Sokol Lubaczowîn meciWisla Krakow II
0
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pogon Sokol Lubaczow vs Wisla Krakow II

Pogon Sokol Lubaczow marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Wisla Krakow II marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Wisla Krakow II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Pogon Sokol Lubaczow 1, egal 1, Wisla Krakow II 2.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pogon Sokol Lubaczowultimele 5Wisla Krakow II
0,20
Puncte / meci
2,40
0,6
Goluri marcate / meci
2,6
1,8
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Pogon Sokol Lubaczow și ultimele 5 Wisla Krakow II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pogon Sokol Lubaczow0-1-4

Î
Naprzod Jedrzejow - Pogon Sokol Lubaczow15.08.26 · III Liga - Gr.4
2-1
Î
Pogon Sokol Lubaczow - Moravia Morawica08.08.26 · III Liga - Gr.4
0-2
Î
Pogon Sokol Lubaczow - Chelmianka01.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1
Î
Hutnik Krakow - Pogon Sokol Lubaczow11.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Wisloka Debica - Pogon Sokol Lubaczow08.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Wisla Krakow II4-0-1

Î
Wisla Krakow II - Wislanie Skawina15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
V
Korona Kielce II - Wisla Krakow II08.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
V
Wisla Krakow II - Star Starachowice01.08.26 · III Liga - Gr.4
4-2
V
Podlasie Biala Podlaska - Wisla Krakow II30.05.26 · III Liga - Gr.4
2-3
V
Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow23.05.26 · III Liga - Gr.4
3-1

Întâlniri directe Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II

Pogon Sokol Lubaczow 1Egal 1Wisla Krakow II 2
Î
Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow23.05.2026 · pauză 1-0
3-1
Î
Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow07.09.2024 · pauză 1-0
6-4

V/E/Î din perspectiva Pogon Sokol Lubaczow. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pogon Sokol Lubaczow2.6535% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Wisla Krakow II2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.53
X2 1.42
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II s-a jucat miercuri, 19 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pogon Sokol Lubaczow n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-9. Wisla Krakow II vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Pogon Sokol Lubaczow a câștigat o dată, Wisla Krakow II de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 5,8 goluri în medie. Ultima: Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow 3-1, pe 23 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.35 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.41.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Pogon Sokol Lubaczow și 2,0 pentru Wisla Krakow II. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Wisla Krakow II, modelul calculează 52%. Cota de 2.35 e peste cea corectă (1.92). Peste 2.5 goluri are 64% în model, dar la 1.45 plătește sub cota corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. La 1.41, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II

Goluri estimate: 1,34 Pogon Sokol Lubaczow și 1,95 Wisla Krakow II, total 3,29. 1X2 în model: 26% · 22% · 52%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%1-29,5%0-17,3%0-27,1%2-16,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Pogon Sokol Lubaczow. Pogon Sokol Lubaczow a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Wisla Krakow II. Wisla Krakow II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startWisla Krakow II · 2.35
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II?

Pe Stadion Miejski, în Lubaczów, miercuri, 19 august, ora 17:30 (ora României).

Cine era favorită în Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →