Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Pogon Sokol Lubaczow
ÎEÎÎÎ
Final4-2Pauză 1-0
Hetman Zamosc
ÎEVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Pogon Sokol Lubaczow 40%Egal 27%Hetman Zamosc 33%

Pogon Sokol Lubaczow 4-2 Hetman Zamosc: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pogon Sokol Lubaczow 4-2 Hetman Zamosc (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Pogon Sokol Lubaczow, iar cotele fără marjă 40%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 4-2 avea 0,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pogon Sokol Lubaczow vs Hetman Zamosc

Pogon Sokol Lubaczow marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,4. Hetman Zamosc marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Pogon Sokol Lubaczow, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pogon Sokol Lubaczowultimele 5Hetman Zamosc
0,20
Puncte / meci
1,20
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Pogon Sokol Lubaczow și ultimele 5 Hetman Zamosc, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pogon Sokol Lubaczow0-1-4

Î1-0
E
Pogon Sokol Lubaczow - Wisla Krakow II19.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
Î
Naprzod Jedrzejow - Pogon Sokol Lubaczow15.08.26 · III Liga - Gr.4
2-1
Î
Pogon Sokol Lubaczow - Moravia Morawica08.08.26 · III Liga - Gr.4
0-2
Î
Pogon Sokol Lubaczow - Chelmianka01.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1

Hetman Zamosc1-3-1

Î
Hetman Zamosc - Wislanie Skawina22.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1
E
Korona Kielce II - Hetman Zamosc19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
Hetman Zamosc - Star Starachowice15.08.26 · III Liga - Gr.4
3-0
E
Podlasie Biala Podlaska - Hetman Zamosc07.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
E
Hetman Zamosc - Siarka Tarnobrzeg02.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1

Ponturi Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pogon Sokol Lubaczow2.3040% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Hetman Zamosc2.8033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.55
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc s-a jucat sâmbătă, 29 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pogon Sokol Lubaczow n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Hetman Zamosc are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-5.

La case, diferența e mică: Pogon Sokol Lubaczow are cota 2.30, Hetman Zamosc 2.80. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru Pogon Sokol Lubaczow și 1,4 pentru Hetman Zamosc. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 70% în model, iar 1.55 plătește peste cota corectă de 1.43. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.05, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc

Goluri estimate: 1,11 Pogon Sokol Lubaczow și 1,38 Hetman Zamosc, total 2,49. 1X2 în model: 30% · 27% · 43%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-111,4%1-09,2%1-28,8%0-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Pogon Sokol Lubaczow. Pogon Sokol Lubaczow a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-2
Pauză1-0
Favorită la startPogon Sokol Lubaczow · 2.30
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 4-2.

În ce competiție s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc?

Pe Stadion Miejski, în Lubaczów, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-2.

Câte goluri s-au marcat în Pogon Sokol Lubaczow - Hetman Zamosc?

6 goluri, scor final 4-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →