Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · II Liga

Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaII Liga · Polonia Final
Podhale Nowy Targ
ÎÎVEV
Final1-1Pauză 0-0
Resovia Rzeszow
EÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Podhale Nowy Targ 48%Egal 26%Resovia Rzeszow 26%

Podhale Nowy Targ 1-1 Resovia Rzeszow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Podhale Nowy Targ 1-1 Resovia Rzeszow (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 10,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 6 cartonașe galbene (1-5).

Podhale Nowy Targîn meciResovia Rzeszow
4
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Podhale Nowy Targ vs Resovia Rzeszow

Podhale Nowy Targ marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. Resovia Rzeszow marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Podhale Nowy Targultimele 5Resovia Rzeszow
1,40
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Podhale Nowy Targ și ultimele 5 Resovia Rzeszow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Podhale Nowy Targ2-1-2

Î
Gornik Leczna - Podhale Nowy Targ14.08.26 · II Liga
5-2
Î
Podhale Nowy Targ - Hutnik Krakow08.08.26 · II Liga
2-5
E
Sokol Kleczew - Podhale Nowy Targ01.08.26 · II Liga
0-0
V
Podhale Nowy Targ - Slask Wroclaw II25.07.26 · II Liga
3-1

Resovia Rzeszow1-1-3

E
Resovia Rzeszow - GKS Tychy15.08.26 · II Liga
2-2
Î
Zawisza Bydgoszcz - Resovia Rzeszow08.08.26 · II Liga
1-0
V
Warta Poznan - Resovia Rzeszow05.08.26 · Cupa
0-1
Î
Resovia Rzeszow - Slask Wroclaw II01.08.26 · II Liga
1-5
Î
Znicz Pruszkow - Resovia Rzeszow24.07.26 · II Liga
1-0

Întâlniri directe Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow

Podhale Nowy Targ 1Egal 1Resovia Rzeszow 0
V
Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow15.03.2026 · pauză 0-0
2-1
E
Resovia Rzeszow - Podhale Nowy Targ29.08.2025 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Podhale Nowy Targ. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Podhale Nowy Targ1.9248% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Resovia Rzeszow3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.80
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow s-a jucat sâmbătă, 22 august, în II Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Podhale Nowy Targ are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-11. Resovia Rzeszow vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9.

În ultimele 2 întâlniri directe, Podhale Nowy Targ a câștigat o dată, Resovia Rzeszow niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow 2-1, pe 15 martie 2026.

Podhale Nowy Targ pleacă favorită, la cota 1.92. Egalul e la 3.50, iar Resovia Rzeszow la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Podhale Nowy Targ și 1,3 pentru Resovia Rzeszow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.23 e sub cea corectă (1.43) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.78 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.72 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow

Goluri estimate: 1,71 Podhale Nowy Targ și 1,32 Resovia Rzeszow, total 3,03. 1X2 în model: 46% · 24% · 30%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-19,3%1-08,3%1-27,2%2-07,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Podhale Nowy Targ. Podhale Nowy Targ a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Resovia Rzeszow. Resovia Rzeszow a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-6
Cartonașe galbene1-5
Favorită la startPodhale Nowy Targ · 1.92
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow?

În II Liga (Polonia).

Cine era favorită în Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow?

Podhale Nowy Targ pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Podhale Nowy Targ - Resovia Rzeszow?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din II Liga

Toată liga →