Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga śląska

Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

4. Liga śląska Final
Final0-0Pauză 0-0
Szombierki Bytom
VÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Podbeskidzie Bielsko-Biala II 41%Egal 23%Szombierki Bytom 36%

Podbeskidzie Bielsko-Biala II 0-0 Szombierki Bytom: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Podbeskidzie Bielsko-Biala II 0-0 Szombierki Bytom (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 0-0 avea 11,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Podbeskidzie Bielsko-Biala IIîn meciSzombierki Bytom
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Podbeskidzie Bielsko-Biala II vs Szombierki Bytom

Podbeskidzie Bielsko-Biala II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,3. Szombierki Bytom marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,3. La Podbeskidzie Bielsko-Biala II, doar niciunul din ultimele 4 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
37%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Podbeskidzie Bielsko-Biala IIultimele 4Szombierki Bytom
2,00
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
0,3
Goluri primite / meci
1,3
2
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
100%
25%
Ambele marchează
67%

Ultimele 4 meciuri Podbeskidzie Bielsko-Biala II și ultimele 3 Szombierki Bytom, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Podbeskidzie Bielsko-Biala II2-2-0

E
GKS Katowice II - Podbeskidzie Bielsko-Biala II22.08.26 · 4. Liga śląska
0-0
V
Podbeskidzie Bielsko-Biala II - KS Decor Belk16.08.26 · 4. Liga śląska
1-0
E
Ruch II Chorzow - Podbeskidzie Bielsko-Biala II08.08.26 · 4. Liga śląska
1-1
V
Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko-Biala II12.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Szombierki Bytom2-0-1

V
Szombierki Bytom - Kuznia Ustron22.08.26 · 4. Liga śląska
2-1
Î
Polonia Laziska Gorne - Szombierki Bytom15.08.26 · 4. Liga śląska
3-1
V
Szombierki Bytom - Victoria Czestochowa08.08.26 · 4. Liga śląska
3-0

Ponturi Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Podbeskidzie Bielsko-Biala II2.2041% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Szombierki Bytom2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.53
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom s-a jucat miercuri, 26 august, în 4. Liga śląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Podbeskidzie Bielsko-Biala II n-a pierdut în ultimele 4 meciuri: două victorii și două egaluri. A marcat 3 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 3 meciuri, Szombierki Bytom are două victorii și o înfrângere. Golaveraj: 6-4.

La case, diferența e mică: Podbeskidzie Bielsko-Biala II are cota 2.20, Szombierki Bytom 2.52.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Podbeskidzie Bielsko-Biala II și 1,1 pentru Szombierki Bytom. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Podbeskidzie Bielsko-Biala II are 33%, Szombierki Bytom 38%. Sub 2.5 goluri: 63% în model, adică o cotă corectă de 1.59. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom

Goluri estimate: 1,04 Podbeskidzie Bielsko-Biala II și 1,13 Szombierki Bytom, total 2,17. 1X2 în model: 33% · 29% · 38%. Peste 2,5: 37% (cotă corectă 2.70). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
25%1
27%2
19%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 63% · peste 2,5: 37% (verde).

Scoruri probabile

1-113,4%0-112,9%1-011,9%0-011,4%1-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Eșantion mic. Avem puține meciuri recente (4 pentru Podbeskidzie Bielsko-Biala II, 3 pentru Szombierki Bytom). Mediile de goluri se pot mișca mult de la un meci la altul.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startPodbeskidzie Bielsko-Biala II · 2.20
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom?

În 4. Liga śląska.

Cine era favorită în Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom?

Niciuna clar: cotele erau 2.20 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Podbeskidzie Bielsko-Biala II - Szombierki Bytom?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.