Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Piast Kobylnica
ÎVÎVV
Final1-0
Nielba Wagrowiec
ÎÎVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Piast Kobylnica 67%Egal 16%Nielba Wagrowiec 16%

Piast Kobylnica 1-0 Nielba Wagrowiec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Piast Kobylnica 1-0 Nielba Wagrowiec. Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Piast Kobylnica, iar cotele fără marjă 67%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 32%). Scorul exact 1-0 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Piast Kobylnica vs Nielba Wagrowiec

Piast Kobylnica marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. Nielba Wagrowiec marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Piast Kobylnica, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Piast Kobylnicaultimele 5Nielba Wagrowiec
1,80
Puncte / meci
1,40
2,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Piast Kobylnica și ultimele 5 Nielba Wagrowiec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Piast Kobylnica3-0-2

Î
LKS Goluchow - Piast Kobylnica05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
3-0
V
Polonia Chodzież - Piast Kobylnica28.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-4
Î
Piast Kobylnica - Nowe Skalmierzyce22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
V
Kłos Budzyń - Piast Kobylnica19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-2
V
Piast Kobylnica - Ostrovia Ostrow Wielkopolski15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
7-0

Nielba Wagrowiec2-1-2

Î
Nielba Wagrowiec - Polonia Chodzież05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
0-3
Î
Nowe Skalmierzyce - Nielba Wagrowiec29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-1
V
Nielba Wagrowiec - Kłos Budzyń22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2
E
Ostrovia Ostrow Wielkopolski - Nielba Wagrowiec19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
V
Nielba Wagrowiec - Avia Kamionki15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-0

Întâlniri directe Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec

Piast Kobylnica 1Egal 0Nielba Wagrowiec 0

V/E/Î din perspectiva Piast Kobylnica. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Piast Kobylnica1.3467% fără marjă
X · Egal5.4516% fără marjă
2 · Nielba Wagrowiec5.4516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.72
12 1.09

Analiza de dinainte de meci

Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Piast Kobylnica are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Nielba Wagrowiec vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Nielba Wagrowiec - Piast Kobylnica 1-2, pe 7 septembrie 2025.

Piast Kobylnica pleacă favorită, la cota 1.34. Egalul e la 5.45, iar Nielba Wagrowiec la 5.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,3 pentru Piast Kobylnica și 1,4 pentru Nielba Wagrowiec. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 58% la victorie, față de 67%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Piast Kobylnica, modelul calculează 58%. Cota de 1.34 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec

Goluri estimate: 2,30 Piast Kobylnica și 1,40 Nielba Wagrowiec, total 3,70. 1X2 în model: 58% · 20% · 22%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,2%1-18,0%3-17,0%2-06,5%2-26,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nielba Wagrowiec. Nielba Wagrowiec a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startPiast Kobylnica · 1.34
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec?

Piast Kobylnica pleca favorită, la cota 1.34. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.