Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga lubuska

Piast Karnin - Ilanka Rzepin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga lubuska Final
Piast Karnin
EVVÎV
Final1-3
Ilanka Rzepin
VÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Piast Karnin 35%Egal 23%Ilanka Rzepin 42%

Piast Karnin 1-3 Ilanka Rzepin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Piast Karnin 1-3 Ilanka Rzepin. Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Ilanka Rzepin, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (74%). Scorul exact 1-3 avea 4,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Piast Karnin vs Ilanka Rzepin

Piast Karnin marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. Ilanka Rzepin marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Ilanka Rzepin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
74%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Piast Karninultimele 5Ilanka Rzepin
2,00
Puncte / meci
1,40
2,4
Goluri marcate / meci
1,8
2,0
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Piast Karnin și ultimele 5 Ilanka Rzepin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Piast Karnin3-1-1

E
Czarni Zagan - Piast Karnin12.09.26 · 4. Liga lubuska
0-0
V
Piast Karnin - Lechia Zielona Góra II05.09.26 · 4. Liga lubuska
4-3
V
Piast Karnin - Odra Nietków29.08.26 · 4. Liga lubuska
3-1
Î
donotuse - Piast Karnin22.08.26 · 4. Liga lubuska
6-4
V
Piast Karnin - Promien Zary15.08.26 · 4. Liga lubuska
1-0

Ilanka Rzepin2-1-2

V
Ilanka Rzepin - donotuse12.09.26 · 4. Liga lubuska
4-2
Î
Promien Zary - Ilanka Rzepin05.09.26 · 4. Liga lubuska
2-1
Î
Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin29.08.26 · 4. Liga lubuska
2-1
E
Piast Iłowa - Ilanka Rzepin22.08.26 · 4. Liga lubuska
2-2
V
Ilanka Rzepin - Nowa Sol15.08.26 · 4. Liga lubuska
1-0

Ponturi Piast Karnin - Ilanka Rzepin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Piast Karnin2.5735% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Ilanka Rzepin2.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.56
X2 1.40
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Piast Karnin - Ilanka Rzepin s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga lubuska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Piast Karnin vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Ilanka Rzepin are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

La case, diferența e mică: Piast Karnin are cota 2.57, Ilanka Rzepin 2.17.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Piast Karnin și 1,9 pentru Ilanka Rzepin. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Piast Karnin are 41%, Ilanka Rzepin 38%. Peste 2.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 74% în model, adică o cotă corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Piast Karnin - Ilanka Rzepin

Goluri estimate: 2,00 Piast Karnin și 1,90 Ilanka Rzepin, total 3,90. 1X2 în model: 41% · 21% · 38%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 74% (cotă corectă 1.35). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-17,7%2-17,7%1-27,3%2-27,3%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Piast Karnin. Piast Karnin a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Ilanka Rzepin. Ilanka Rzepin a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Favorită la startIlanka Rzepin · 2.17
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Piast Karnin - Ilanka Rzepin?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Piast Karnin - Ilanka Rzepin?

În 4. Liga lubuska.

Unde s-a jucat Piast Karnin - Ilanka Rzepin?

Pe Stadion SOSiR, în Gorzów Wielkopolski, sâmbătă, 19 septembrie, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Piast Karnin - Ilanka Rzepin?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.17 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Piast Karnin - Ilanka Rzepin?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.