Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Philadelphia Union - Necaxa

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Philadelphia Union
VÎVVV
Final3-1Pauză 2-0
Necaxa
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Philadelphia Union 60%Egal 21%Necaxa 19%

Philadelphia Union 3-1 Necaxa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Philadelphia Union 3-1 Necaxa (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Philadelphia Union, iar cotele fără marjă 60%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 3-1 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Philadelphia Unionîn meciNecaxa
4
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Philadelphia Union vs Necaxa

Philadelphia Union marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Necaxa marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Necaxa, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Philadelphia Unionultimele 5Necaxa
2,40
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
2,0
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Philadelphia Union și ultimele 5 Necaxa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Philadelphia Union4-0-1

V
Philadelphia Union - Necaxa10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
Î
Cruz Azul - Philadelphia Union07.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-0
V3-2
V3-1

Necaxa2-0-3

Î
Philadelphia Union - Necaxa10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
Î
Chicago Fire - Necaxa07.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
2-0
Î
Deportivo Toluca - Necaxa03.08.26 · Liga MX - Apertura
3-1
V
Necaxa - Monterrey27.07.26 · Liga MX - Apertura
2-1
V
Necaxa - Atlante17.07.26 · Liga MX - Apertura
2-1

Întâlniri directe Philadelphia Union - Necaxa

Philadelphia Union 1Egal 0Necaxa 0
V
Philadelphia Union - Necaxa10.08.2026 · pauză 2-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Philadelphia Union. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Philadelphia Union - Necaxa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Philadelphia Union1.5960% fără marjă
X · Egal4.4521% fără marjă
2 · Necaxa5.0019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.23
X2 2.10
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 1.62
Peste 9.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Philadelphia Union - Necaxa s-a jucat luni, 10 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Philadelphia Union vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Necaxa are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Philadelphia Union - Necaxa 3-1, pe 10 august 2026.

Casele o dau favorită pe Philadelphia Union, la 1.59, cu egalul la 4.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 60% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Philadelphia Union și 1,1 pentru Necaxa. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Philadelphia Union: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.59, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.63 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Philadelphia Union - Necaxa

Goluri estimate: 2,00 Philadelphia Union și 1,07 Necaxa, total 3,07. 1X2 în model: 59% · 21% · 20%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-19,9%1-09,3%2-09,3%3-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Necaxa. Necaxa a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere4-7
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startPhiladelphia Union · 1.59
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Philadelphia Union - Necaxa?

S-a jucat luni, 10 august, ora 02:30 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Philadelphia Union - Necaxa?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Philadelphia Union - Necaxa?

Pe Subaru Park, în Chester, Pennsylvania, luni, 10 august, ora 02:30 (ora României).

Cine era favorită în Philadelphia Union - Necaxa?

Philadelphia Union pleca favorită, la cota 1.59. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Philadelphia Union - Necaxa?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.