Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Peterborough Sports - Stourbridge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Peterborough Sports
ÎEÎÎV
Final1-2
Stourbridge
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Peterborough Sports 39%Egal 27%Stourbridge 35%

Peterborough Sports 1-2 Stourbridge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Peterborough Sports 1-2 Stourbridge. Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Stourbridge, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 1-2 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Peterborough Sports vs Stourbridge

Peterborough Sports marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. Stourbridge marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Peterborough Sports, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Peterborough Sportsultimele 5Stourbridge
0,80
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Peterborough Sports și ultimele 5 Stourbridge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Peterborough Sports1-1-3

Î
Peterborough Sports - Real Bedford11.08.26 · Southern League - PD Central
0-2
E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Newport P.T. - Peterborough Sports25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Peterborough Sports - Peterborough United22.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Blackstones - Peterborough Sports11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Stourbridge2-1-2

V
Stourbridge - Stamford08.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
Î
Stourbridge - Kidderminster Harriers01.08.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Halesowen Town - Stourbridge28.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Stourbridge - Malvern Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Stourport S. - Stourbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2

Ponturi Peterborough Sports - Stourbridge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Peterborough Sports2.3539% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Stourbridge2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.65
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Peterborough Sports - Stourbridge s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Peterborough Sports vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Stourbridge are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-10.

La case, diferența e mică: Peterborough Sports are cota 2.35, Stourbridge 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Peterborough Sports și 1,4 pentru Stourbridge. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Peterborough Sports are 40%, Stourbridge 35%. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. La 1.18, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Peterborough Sports - Stourbridge

Goluri estimate: 1,45 Peterborough Sports și 1,35 Stourbridge, total 2,80. 1X2 în model: 40% · 25% · 35%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,9%1-08,8%2-18,6%0-18,2%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stourbridge. Stourbridge a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Favorită la startPeterborough Sports · 2.35
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Peterborough Sports - Stourbridge?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Peterborough Sports - Stourbridge?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Peterborough Sports - Stourbridge?

Pe Lincoln Road, în Peterborough, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Peterborough Sports - Stourbridge?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Peterborough Sports - Stourbridge?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →