Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Peterborough Sports - Anstey Nomads

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Peterborough Sports
EÎÎEÎ
Final2-1
Anstey Nomads
VVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Peterborough Sports 31%Egal 27%Anstey Nomads 42%

Peterborough Sports 2-1 Anstey Nomads: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Peterborough Sports 2-1 Anstey Nomads. Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui Peterborough Sports, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 2-1 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Peterborough Sports vs Anstey Nomads

Peterborough Sports marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2. Anstey Nomads marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Peterborough Sports, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Peterborough Sportsultimele 5Anstey Nomads
0,40
Puncte / meci
2,20
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Peterborough Sports și ultimele 5 Anstey Nomads, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Peterborough Sports0-2-3

E
Kettering Town - Peterborough Sports22.08.26 · Southern League - PD Central
0-0
Î
Peterborough Sports - Stourbridge15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
Î
Peterborough Sports - Real Bedford11.08.26 · Southern League - PD Central
0-2
E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Newport P.T. - Peterborough Sports25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Anstey Nomads3-2-0

V
Anstey Nomads - Leighton Town22.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
V
Bromsgrove Sporting - Anstey Nomads15.08.26 · Southern League - PD Central
1-2
E
Leamington - Anstey Nomads11.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
E
Anstey Nomads - Leiston08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Ponturi Peterborough Sports - Anstey Nomads

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Peterborough Sports2.9531% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Anstey Nomads2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.60
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.77

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Peterborough Sports - Anstey Nomads s-a jucat vineri, 28 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Peterborough Sports n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 2-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Anstey Nomads n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 7 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Anstey Nomads pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.40, iar Peterborough Sports la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.77, iar GG la 1.65.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,9 pentru Peterborough Sports și 1,4 pentru Anstey Nomads. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 24% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. Casele dau 1.60, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 60%. Cota de 1.95 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Peterborough Sports - Anstey Nomads

Goluri estimate: 0,88 Peterborough Sports și 1,40 Anstey Nomads, total 2,28. 1X2 în model: 24% · 27% · 49%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

0-114,3%1-112,6%0-010,2%0-210,0%1-09,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Peterborough Sports. Peterborough Sports a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Favorită la startAnstey Nomads · 2.20
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Peterborough Sports - Anstey Nomads?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Peterborough Sports - Anstey Nomads?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Peterborough Sports - Anstey Nomads?

Pe Lincoln Road, în Peterborough, vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Peterborough Sports - Anstey Nomads?

Anstey Nomads pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Peterborough Sports - Anstey Nomads?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →