Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL - Western

Perth SC - Bayswater City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustraliaNPL - Western · Australia Final
Perth SC
ÎEEVE
Final0-2Pauză 0-1
Bayswater City
VÎEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Perth SC 37%Egal 25%Bayswater City 38%

Perth SC 0-2 Bayswater City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Perth SC 0-2 Bayswater City (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Bayswater City, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 26%), iar GG n-a ieșit (NG avea 27%). Scorul exact 0-2 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (5-1) și 4 cartonașe galbene (0-4).

Perth SCîn meciBayswater City
5
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Perth SC vs Bayswater City

Perth SC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Bayswater City marchează 2,2 goluri pe meci și primește 2,0. Ultimele 6 întâlniri directe: Perth SC 1, egal 1, Bayswater City 4.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Perth SCultimele 5Bayswater City
1,20
Puncte / meci
1,60
2,0
Goluri marcate / meci
2,2
1,8
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Perth SC și ultimele 5 Bayswater City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Perth SC1-3-1

Î
Perth SC - Bayswater City25.07.26 · NPL - Western
0-2
E
Perth SC - Western Knights17.07.26 · NPL - Western
3-3
E
Dianella White Eagles - Perth SC04.07.26 · NPL - Western
2-2
V
Armadale SC - Perth SC27.06.26 · NPL - Western
1-4
E
Balcatta Etna - Perth SC20.06.26 · NPL - Western
1-1

Bayswater City2-2-1

V
Perth SC - Bayswater City25.07.26 · NPL - Western
0-2
Î
Bayswater City - Sydney FC21.07.26 · Cupa
1-5
E
Fremantle City - Bayswater City04.07.26 · NPL - Western
1-1
V
Bayswater City - Perth RedStar26.06.26 · NPL - Western
3-0
E
Western Knights - Bayswater City20.06.26 · NPL - Western
4-4

Întâlniri directe Perth SC - Bayswater City

Perth SC 1Egal 1Bayswater City 4
Î
Perth SC - Bayswater City25.07.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
Bayswater City - Perth SC24.04.2026 · pauză 2-1
3-2
V2-3
Î0-1
Î4-1
E
Perth SC - Bayswater City17.05.2024 · pauză 1-0
3-3

V/E/Î din perspectiva Perth SC. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Perth SC - Bayswater City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Perth SC2.4237% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Bayswater City2.3738% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.44
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 3.15
Peste 2.5 1.27

Ambele marchează

GG Da 1.29
GG Nu 3.25

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Perth SC - Bayswater City s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NPL - Western (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Perth SC vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Bayswater City are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 11-10.

În ultimele 6 întâlniri directe, Perth SC a câștigat o dată, Bayswater City de 4 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Perth SC - Bayswater City 0-2, pe 25 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Perth SC are cota 2.42, Bayswater City 2.37. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.27, iar GG la 1.29.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Perth SC și 1,9 pentru Bayswater City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Perth SC are 39%, Bayswater City 40%. Peste 2.5 goluri are 74% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.35. Ambele marchează (GG): 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.29, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Perth SC - Bayswater City

Goluri estimate: 1,92 Perth SC și 1,93 Bayswater City, total 3,85. 1X2 în model: 39% · 21% · 40%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

1-17,9%1-27,6%2-17,6%2-27,3%1-34,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Perth SC. Perth SC a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Bayswater City. Bayswater City a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere5-1
Cartonașe galbene0-4
Favorită la startBayswater City · 2.37
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Perth SC - Bayswater City?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 10:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Perth SC - Bayswater City?

În NPL - Western (Australia).

Unde s-a jucat Perth SC - Bayswater City?

Pe La Vida Homes Stadium at Dorrien Gardens, în Perth, sâmbătă, 25 iulie, ora 10:00 (ora României).

Cine era favorită în Perth SC - Bayswater City?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.37 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Perth SC - Bayswater City?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din NPL - Western

Toată liga →