Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

BelgiaBelgia · Challenger Pro League

Patro Eisden - Anderlecht U23

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

BelgiaChallenger Pro League · Belgia Final
Patro Eisden
VEÎEE
Final2-1Pauză 0-1
Anderlecht U23
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Patro Eisden 55%Egal 24%Anderlecht U23 21%

Patro Eisden 2-1 Anderlecht U23: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Patro Eisden 2-1 Anderlecht U23 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Patro Eisden, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-1 avea 9,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Patro Eisdenîn meciAnderlecht U23
6
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Patro Eisden vs Anderlecht U23

Patro Eisden marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. Anderlecht U23 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La Patro Eisden, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Patro Eisden 1, egal 4, Anderlecht U23 0.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Patro Eisdenultimele 5Anderlecht U23
1,20
Puncte / meci
0,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,6
2,0
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Patro Eisden și ultimele 5 Anderlecht U23, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Patro Eisden1-3-1

V
Waalwijk - Patro Eisden29.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Heist - Patro Eisden22.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Patro Eisden - Sint-Truiden15.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
E
Union Rochefortoise - Patro Eisden27.06.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Beerschot VA - Patro Eisden27.04.26 · Pro League
2-2

Anderlecht U231-0-4

V
Anderlecht U23 - Olympic Charleroi17.04.26 · Challenger Pro League
5-0
Î
RWDM - Anderlecht U2311.04.26 · Challenger Pro League
2-1
Î
Anderlecht U23 - SK Beveren04.04.26 · Challenger Pro League
0-5
Î
Lokeren Temse - Anderlecht U2321.03.26 · Challenger Pro League
4-2
Î
Anderlecht U23 - Eupen13.03.26 · Challenger Pro League
0-1

Întâlniri directe Patro Eisden - Anderlecht U23

Patro Eisden 1Egal 4Anderlecht U23 0
E
Anderlecht U23 - Patro Eisden07.03.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Patro Eisden - Anderlecht U2302.11.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Anderlecht U23 - Patro Eisden25.01.2025 · pauză 0-1
1-1
V
Patro Eisden - Anderlecht U2324.08.2024 · pauză 1-0
3-1
E
Patro Eisden - Anderlecht U2318.02.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Patro Eisden. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Patro Eisden - Anderlecht U23

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Patro Eisden1.6855% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Anderlecht U234.4521% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.10
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.66

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.37

Cornere

Sub 9.5 1.77
Peste 9.5 1.95

Analiza de dinainte de meci

Patro Eisden - Anderlecht U23 s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Challenger Pro League (Belgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Patro Eisden are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Anderlecht U23 vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Patro Eisden a câștigat o dată, Anderlecht U23 niciodată, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,2 goluri în medie. Ultima: Anderlecht U23 - Patro Eisden 0-0, pe 7 martie 2026.

Patro Eisden pleacă favorită, la cota 1.68. Egalul e la 3.80, iar Anderlecht U23 la 4.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.66, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,9 pentru Patro Eisden și 1,4 pentru Anderlecht U23. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 48% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.15, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.66 e peste cea corectă (1.56). Ambele marchează (GG) merită privit: 64% în model, iar 1.70 plătește peste cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Patro Eisden - Anderlecht U23

Goluri estimate: 1,88 Patro Eisden și 1,43 Anderlecht U23, total 3,31. 1X2 în model: 48% · 23% · 29%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,2%1-27,0%1-06,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Patro Eisden. Patro Eisden a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Anderlecht U23. Anderlecht U23 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Patro Eisden e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,2 goluri, iar modelul estimează acum 3,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere6-3
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startPatro Eisden · 1.68
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Patro Eisden - Anderlecht U23?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Patro Eisden - Anderlecht U23?

În Challenger Pro League (Belgia).

Unde s-a jucat Patro Eisden - Anderlecht U23?

Pe Patrostadion, în Maasmechelen, sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Patro Eisden - Anderlecht U23?

Patro Eisden pleca favorită, la cota 1.68. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Patro Eisden - Anderlecht U23?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Challenger Pro League

Toată liga →