Miercuri14 octombrie
Live 9
Pune pont
Intră în cont
Live
Athletic Club MG0–0Londrina2′Orion FC0–3Independiente FC73′CD Fuerte Aguilares2–2Un. de El Salvador73′CD Once Municipal1–0Nacional FC68′Huracanes Izcalli2–0Aztecas AMF45′Imperial Unido1–1Club Deportes Rancagua27′Gallos Blancos de Queretaro U210–0Cajeteros Celaya27′Titanes de Queretaro1–1Estudiantes de Queretaro26′CD Colonia0–0IA Sud America2′
International cluburi · Uefa Europa Conference League
Panathinaikos – Borac Banja Luka
11.21
X6.80
212.00
1X1.04
X24.30
121.11
Ultimele 5 / 5: Panathinaikos marchează 1.8 și primește 0.4. Borac Banja Luka 1.8 / 0.8.
1X2, fără marjă
Gazdă 78% · Egal 14% · Oaspete 8%
Goluri / meci
1.8 + 1.8
Peste 2.5
1.54 · forma 40% / 40%
GG
Da 2.17 · Nu 1.67
gazdă deplasare · scară din ultimele meciuri, nu un model
Comparație
Niciun pont încă pe meciul ăsta.
GG
Da2.17
Nu1.67
Peste / sub 2.5
Sub 2.52.50
Peste 2.51.54
Pauză 1.5
Sub 1.51.67
Peste 1.52.17
Cornere 9.5
Sub 9.51.75
Peste 9.52.02
Întâlniri directe
| Data | Meci | Pauză | Final |
|---|---|---|---|
| 03.10.24 | Borac Banja Luka – Panathinaikos | 0–1 | 1–1 |
Panathinaikos 4-0-1
Borac Banja Luka 4-1-0