Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa

Palmeiras - Santos

Statistici și rezultat final · joi, 27 august

BraziliaCupa · Brazilia Final
Palmeiras
VVVÎE
Final3-0Pauză 2-0
Santos
ÎEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Palmeiras 65%Egal 23%Santos 13%

Palmeiras 3-0 Santos: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Palmeiras 3-0 Santos (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Palmeiras, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 3-0 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (8-5) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Palmeirasîn meciSantos
8
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Palmeiras vs Santos

Palmeiras marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Santos marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 8 întâlniri directe: Palmeiras 5, egal 1, Santos 2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Palmeirasultimele 5Santos
2,00
Puncte / meci
1,60
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Palmeiras și ultimele 5 Santos, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Palmeiras3-1-1

V
Palmeiras - Santos27.08.26 · Cupa
3-0
V
Palmeiras - Vasco da Gama23.08.26 · Brasileiro - Serie A
4-1
V
Cerro Porteno - Palmeiras20.08.26 · Copa Libertadores
0-1
Î
Fluminense - Palmeiras15.08.26 · Brasileiro - Serie A
3-2
E
Palmeiras - Cerro Porteno13.08.26 · Copa Libertadores
1-1

Santos2-2-1

Î
Palmeiras - Santos27.08.26 · Cupa
3-0
E
Santos - Mirassol24.08.26 · Brasileiro - Serie A
1-1
E
CSD Macara - Santos21.08.26 · Copa Sudamericana
0-0
V
Vasco da Gama - Santos16.08.26 · Brasileiro - Serie A
0-3
V
Santos - CSD Macara14.08.26 · Copa Sudamericana
2-1

Întâlniri directe Palmeiras - Santos

Palmeiras 5Egal 1Santos 2
V
Palmeiras - Santos27.08.2026 · pauză 2-0
3-0
E
Palmeiras - Santos03.05.2026 · pauză 0-1
1-1
V
Palmeiras - Santos15.01.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
Santos - Palmeiras16.11.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Palmeiras - Santos07.11.2025 · pauză 0-0
2-0
V
Santos - Palmeiras23.01.2025 · pauză 1-0
1-2
V
Palmeiras - Santos08.04.2024 · pauză 1-0
2-0
Î
Santos - Palmeiras01.04.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Palmeiras. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Palmeiras - Santos

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Palmeiras1.4665% fără marjă
X · Egal4.2023% fără marjă
2 · Santos7.5013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.13
X2 2.50
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 2.00
GG Nu 1.76

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

Palmeiras - Santos s-a jucat joi, 27 august, în Cupa (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Palmeiras are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 11-5. Santos vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Palmeiras a câștigat de 5 ori, Santos de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,9 goluri în medie. Ultima: Palmeiras - Santos 3-0, pe 27 august 2026.

Palmeiras pleacă favorită, la cota 1.46. Egalul e la 4.20, iar Santos la 7.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 2.00.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Palmeiras și 0,9 pentru Santos. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 58% la victorie, față de 65%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Palmeiras are 58% în model, dar la 1.46 plătește sub cota corectă de 1.72. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.29 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Palmeiras - Santos

Goluri estimate: 1,77 Palmeiras și 0,92 Santos, total 2,69. 1X2 în model: 58% · 23% · 19%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-012,0%1-111,1%2-010,6%2-19,8%0-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere8-5
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startPalmeiras · 1.46
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Palmeiras - Santos?

S-a jucat joi, 27 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Palmeiras - Santos?

În Cupa (Brazilia).

Unde s-a jucat Palmeiras - Santos?

Pe Nubank Parque, în São Paulo, São Paulo, joi, 27 august, ora 03:30 (ora României).

Cine era favorită în Palmeiras - Santos?

Palmeiras pleca favorită, la cota 1.46. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Palmeiras - Santos?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.