Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ChileChile · Primera Division Chile, Feminin

Palestino (F) - Union Espanola (F)

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

ChilePrimera Division Chile, Feminin · Chile Final
Palestino (F)
VEÎÎÎ
Final1-0Pauză 1-0
Union Espanola (F)
EÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Palestino (F) 35%Egal 34%Union Espanola (F) 31%

Palestino (F) 1-0 Union Espanola (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Palestino (F) 1-0 Union Espanola (F) (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Palestino (F), iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 1-0 avea 13,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Palestino (F)în meciUnion Espanola (F)
2
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Palestino (F) vs Union Espanola (F)

Palestino (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. Union Espanola (F) marchează 0,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Union Espanola (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Palestino (F) 3, egal 1, Union Espanola (F) 1.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Palestino (F)ultimele 5Union Espanola (F)
0,80
Puncte / meci
0,40
0,6
Goluri marcate / meci
0,2
2,2
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Palestino (F) și ultimele 5 Union Espanola (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Palestino (F)1-1-3

V
Huachipato (F) - Palestino (F)09.08.26 · Primera Division Chile, Feminin
0-2
E
Palestino (F) - Universidad de Chile (F)02.08.26 · Primera Division Chile, Feminin
0-0
Î
Universidad Catolica (F) - Palestino (F)26.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
5-0
Î
Colo Colo (F) - Palestino (F)12.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
4-0
Î
Palestino (F) - Deportes Recoleta (F)08.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
1-2

Union Espanola (F)0-2-3

E
Union Espanola (F) - Deportes Temuco (F)09.08.26 · Primera Division Chile, Feminin
1-1
Î
Coquimbo Unido (F) - Union Espanola (F)01.08.26 · Primera Division Chile, Feminin
4-0
Î
Union Espanola (F) - Colo Colo (F)25.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
0-2
E
Union Espanola (F) - Santiago Wanderers (F)11.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
0-0
Î
Deportes Iquique (F) - Union Espanola (F)08.07.26 · Primera Division Chile, Feminin
1-0

Întâlniri directe Palestino (F) - Union Espanola (F)

Palestino (F) 3Egal 1Union Espanola (F) 1
V
Union Espanola (F) - Palestino (F)17.05.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Palestino (F). 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Palestino (F) - Union Espanola (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Palestino (F)2.5535% fără marjă
X · Egal2.6034% fără marjă
2 · Union Espanola (F)2.9031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.38
12 1.35

Goluri

Peste 1.5 1.78
Sub 2.5 1.22
Peste 2.5 3.30

Ambele marchează

GG Da 2.60
GG Nu 1.42

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.00
Pauză peste 1.5 8.00

Analiza de dinainte de meci

Palestino (F) - Union Espanola (F) s-a jucat miercuri, 12 august, în Primera Division Chile, Feminin (Chile). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Palestino (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-11. Union Espanola (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Palestino (F) a câștigat de 3 ori, Union Espanola (F) o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Union Espanola (F) - Palestino (F) 0-2, pe 17 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.90 pentru oaspeți și 2.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.30, iar GG la 2.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Palestino (F) și 1,0 pentru Union Espanola (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Palestino (F) are 35%, Union Espanola (F) 35%. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 66%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 59% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.69. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Palestino (F) - Union Espanola (F)

Goluri estimate: 1,02 Palestino (F) și 1,03 Union Espanola (F), total 2,05. 1X2 în model: 35% · 30% · 35%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

1-113,5%0-113,3%1-013,1%0-012,9%1-27,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Palestino (F). Palestino (F) a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Union Espanola (F). Union Espanola (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Union Espanola (F). Union Espanola (F) a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startPalestino (F) · 2.55
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Palestino (F) - Union Espanola (F)?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Palestino (F) - Union Espanola (F)?

În Primera Division Chile, Feminin (Chile).

Cine era favorită în Palestino (F) - Union Espanola (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.90 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Palestino (F) - Union Espanola (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera Division Chile, Feminin

Toată liga →