Miercuri21 octombrie
Live 7 Pune pont

MexicMexic · Liga MX U21

Pachuca U21 - Cruz Azul U21

Statistici, pont și cote · miercuri, 21 octombrie, ora 18:15

MexicLiga MX U21 · Mexic + Pune pont
Pachuca U21
EÎÎVE
Miercuri18:1521 octombrie
Cruz Azul U21
EÎÎÎÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Pachuca U21 46%Egal 27%Cruz Azul U21 27%

Statistici Pachuca U21 vs Cruz Azul U21

Pachuca U21 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. Cruz Azul U21 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Pachuca U21ultimele 5Cruz Azul U21
1,00
Puncte / meci
0,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Pachuca U21 și ultimele 5 Cruz Azul U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Pachuca U211-2-2

E
CF Monterrey U21 - Pachuca U2118.10.26 · Liga MX U21
2-2
Î
Pachuca U21 - Necaxa U2111.10.26 · Liga MX U21
0-1
Î
Santos Laguna U21 - Pachuca U2126.09.26 · Liga MX U21
2-0
V
Pachuca U21 - Club Tijuana de Caliente U2120.09.26 · Liga MX U21
2-1
E
Atlante FC U21 - Pachuca U2111.09.26 · Liga MX U21
0-0

Cruz Azul U210-1-4

E
Cruz Azul U21 - FC Juarez U2117.10.26 · Liga MX U21
1-1
Î
Pumas Unam U21 - Cruz Azul U2111.10.26 · Liga MX U21
2-1
Î
Cruz Azul U21 - Deportivo Toluca FC U2126.09.26 · Liga MX U21
2-3
Î
CF Monterrey U21 - Cruz Azul U2119.09.26 · Liga MX U21
2-0
Î
Cruz Azul U21 - Club America U2112.09.26 · Liga MX U21
1-2

Întâlniri directe Pachuca U21 - Cruz Azul U21

Pachuca U21 1Egal 1Cruz Azul U21 0
E
Cruz Azul U21 - Pachuca U2104.04.2026 · pauză 0-0
0-0
V5-0

V/E/Î din perspectiva Pachuca U21. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pachuca U21 - Cruz Azul U21

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Pachuca U21 - Cruz Azul U21

1 · Pachuca U211.9746% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Cruz Azul U213.3027% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.66
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.05

Analiză și pont Pachuca U21 - Cruz Azul U21

Meciul Pachuca U21 - Cruz Azul U21 se joacă miercuri, 21 octombrie, de la 18:15 (ora României), în Liga MX U21 (Mexic). Pachuca U21 e favorită, deși a câștigat doar unul din ultimele 5 meciuri.

În ultimele 5 meciuri, Pachuca U21 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6. Cruz Azul U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 5 goluri și a primit 10.

În ultimele 2 întâlniri directe, Pachuca U21 a câștigat o dată, Cruz Azul U21 niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Cruz Azul U21 - Pachuca U21 0-0, pe 4 aprilie 2026.

Pachuca U21 pleacă favorită, la cota 1.97. Egalul e la 3.35, iar Cruz Azul U21 la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.68.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Pachuca U21 și 1,1 pentru Cruz Azul U21. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.24 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Pachuca U21 - Cruz Azul U21

Goluri estimate: 1,49 Pachuca U21 și 1,14 Cruz Azul U21, total 2,63. 1X2 în model: 45% · 26% · 29%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-010,7%2-19,1%0-18,2%2-08,0%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cruz Azul U21. Cruz Azul U21 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Pachuca U21 e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start21.10, 18:15
FavorităPachuca U21 · 1.97
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Pachuca U21 - Cruz Azul U21?

Miercuri, 21 octombrie, ora 18:15, ora României.

În ce competiție se joacă Pachuca U21 - Cruz Azul U21?

În Liga MX U21 (Mexic).

Cine e favorită în Pachuca U21 - Cruz Azul U21?

Pachuca U21, la cota 1.97. Egalul e la 3.35.

Câte goluri se așteaptă în Pachuca U21 - Cruz Azul U21?

În jur de 2,6, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Liga MX U21

Toată liga →