Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

EstoniaEstonia · Esiliiga B

Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

EstoniaEsiliiga B · Estonia Final
Pärnu JK Vaprus II
ÎÎÎVV
Final2-3Pauză 0-2
Levadia Tallinn U19
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Pärnu JK Vaprus II 42%Egal 22%Levadia Tallinn U19 36%

Pärnu JK Vaprus II 2-3 Levadia Tallinn U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Pärnu JK Vaprus II 2-3 Levadia Tallinn U19 (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Levadia Tallinn U19, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 5,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 89%), iar GG a ieșit (86%). Scorul exact 2-3 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (13-3) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Pärnu JK Vaprus IIîn meciLevadia Tallinn U19
13
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Pärnu JK Vaprus II vs Levadia Tallinn U19

Pärnu JK Vaprus II marchează 3,4 goluri pe meci și primește 2,8. Levadia Tallinn U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 2,0. La Pärnu JK Vaprus II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Pärnu JK Vaprus II 3, egal 0, Levadia Tallinn U19 2.

~5,3goluri estimate
89%peste 2,5 goluri
86%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Pärnu JK Vaprus IIultimele 5Levadia Tallinn U19
1,20
Puncte / meci
2,40
3,4
Goluri marcate / meci
2,4
2,8
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Pärnu JK Vaprus II și ultimele 5 Levadia Tallinn U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Pärnu JK Vaprus II2-0-3

Î2-3
Î
JK Narva Trans II - Pärnu JK Vaprus II19.07.26 · Esiliiga B
4-1
Î
Phoenix Johvi - Pärnu JK Vaprus II12.07.26 · Esiliiga B
4-2
V
Tabasalu - Pärnu JK Vaprus II05.07.26 · Esiliiga B
2-8
V
Tallinna Legion - Pärnu JK Vaprus II22.06.26 · Esiliiga B
1-4

Levadia Tallinn U194-0-1

V2-3
Î
Levadia Tallinn U19 - Tartu Kalev19.07.26 · Esiliiga B
0-5
V
Levadia Tallinn U19 - Tallinna Kalev II12.07.26 · Esiliiga B
4-1
V
Levadia Tallinn U19 - Tartu Tammeka U2104.07.26 · Esiliiga B
3-2
V
Levadia Tallinn U19 - Phoenix Johvi22.06.26 · Esiliiga B
2-0

Întâlniri directe Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19

Pärnu JK Vaprus II 3Egal 0Levadia Tallinn U19 2
Î
Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U1903.08.2026 · pauză 0-2
2-3
V
Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U1915.06.2026 · pauză 0-1
4-2
Î
Levadia Tallinn U19 - Pärnu JK Vaprus II15.03.2026 · pauză 0-0
2-0
V
Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U1904.04.2025 · pauză 2-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Pärnu JK Vaprus II. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Pärnu JK Vaprus II2.1542% fără marjă
X · Egal4.0022% fără marjă
2 · Levadia Tallinn U192.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.73
12 1.15

Ambele marchează

GG Da 1.17
GG Nu 4.50

Analiza de dinainte de meci

Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19 s-a jucat luni, 3 august, în Esiliiga B (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Pärnu JK Vaprus II vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 17 goluri și a primit 14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Levadia Tallinn U19 are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 12-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Pärnu JK Vaprus II a câștigat de 3 ori, Levadia Tallinn U19 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,2 goluri în medie. Ultima: Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19 2-3, pe 3 august 2026.

La case, diferența e mică: Pärnu JK Vaprus II are cota 2.15, Levadia Tallinn U19 2.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,7 pentru Pärnu JK Vaprus II și 2,6 pentru Levadia Tallinn U19. Scorul cel mai probabil e 2-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Pärnu JK Vaprus II are 43%, Levadia Tallinn U19 39%. Peste 2.5 goluri: 89% în model, adică o cotă corectă de 1.12. Ambele marchează (GG): 86% în model, cota corectă ar fi 1.16. Cota 1.17 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19

Goluri estimate: 2,70 Pärnu JK Vaprus II și 2,60 Levadia Tallinn U19, total 5,30. 1X2 în model: 43% · 18% · 39%. Peste 2,5: 89% (cotă corectă 1.12). GG: 86% (cotă corectă 1.16). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
7%2
12%3
16%4
61%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 11% · peste 2,5: 89% (verde).

Scoruri probabile

2-26,1%3-25,5%2-35,3%3-34,8%2-14,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Pärnu JK Vaprus II. Pärnu JK Vaprus II a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Levadia Tallinn U19. Levadia Tallinn U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,2 goluri, iar modelul estimează acum 5,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză0-2
Cornere13-3
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startPärnu JK Vaprus II · 2.15
Goluri estimate~5,3
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19?

S-a jucat luni, 3 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19?

În Esiliiga B (Estonia).

Unde s-a jucat Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19?

Pe Stadionul Pärnu Kalevi, luni, 3 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.15 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Pärnu JK Vaprus II - Levadia Tallinn U19?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,3.

Alte meciuri din Esiliiga B

Toată liga →