Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

SuediaSuedia · Superettan

Osters - Landskrona

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

SuediaSuperettan · Suedia Final
Osters
ÎVVÎÎ
Final0-1Pauză 0-1
Landskrona
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Osters 38%Egal 26%Landskrona 36%

Osters 0-1 Landskrona: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Osters 0-1 Landskrona (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Landskrona, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-1 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (3-8) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Ostersîn meciLandskrona
3
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Osters vs Landskrona

Osters marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Landskrona marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Osters, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Osters 1, egal 2, Landskrona 0.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ostersultimele 5Landskrona
1,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Osters și ultimele 5 Landskrona, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Osters2-0-3

Î
Ostersund - Osters01.08.26 · Superettan
1-0
V
Osters - Varberg BoIS27.07.26 · Superettan
3-0
V
Osters - Brage18.07.26 · Superettan
3-2
Î
Osters - Lyngby10.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Varberg BoIS - Osters27.06.26 · Superettan
2-1

Landskrona2-0-3

Î
Brage - Landskrona01.08.26 · Superettan
2-1
Î
Landskrona - Norrkoping28.07.26 · Superettan
0-1
Î
Ostersund - Landskrona18.07.26 · Superettan
2-0
V
Falkenberg - Landskrona11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Landskrona - Varnamo28.06.26 · Superettan
1-0

Întâlniri directe Osters - Landskrona

Osters 1Egal 2Landskrona 0
E
Landskrona - Osters04.05.2026 · pauză 2-1
2-2
E
Landskrona - Osters13.09.2024 · pauză 0-0
0-0
V
Osters - Landskrona22.05.2024 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Osters. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Osters - Landskrona

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Osters2.4038% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Landskrona2.6036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.42
X2 1.51
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.46
GG Nu 2.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 2.27
Peste 9.5 1.56

Analiza de dinainte de meci

Osters - Landskrona s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Superettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Osters vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Landskrona are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6.

În ultimele 3 întâlniri directe, Osters a câștigat o dată, Landskrona niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Landskrona - Osters 2-2, pe 4 mai 2026.

La case, diferența e mică: Osters are cota 2.40, Landskrona 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.46.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Osters și 1,4 pentru Landskrona. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Osters are 39%, Landskrona 36%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.30. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Osters - Landskrona

Goluri estimate: 1,45 Osters și 1,37 Landskrona, total 2,82. 1X2 în model: 39% · 25% · 36%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-08,6%2-18,6%0-18,2%1-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Osters. Osters a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere3-8
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startOsters · 2.40
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Osters - Landskrona?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Osters - Landskrona?

În Superettan (Suedia).

Unde s-a jucat Osters - Landskrona?

Pe Visma Arena, în Växjö, sâmbătă, 8 august, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Osters - Landskrona?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Osters - Landskrona?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Superettan

Toată liga →