Duminică18 octombrie
Live 68 Pune pont

4. Liga mazowiecka

Oskar Przysucha - MKS Piaseczno

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga mazowiecka Final
Oskar Przysucha
VVEÎE
Final2-5Pauză 0-3
MKS Piaseczno
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Oskar Przysucha 37%Egal 23%MKS Piaseczno 40%

Oskar Przysucha 2-5 MKS Piaseczno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Oskar Przysucha 2-5 MKS Piaseczno (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui MKS Piaseczno, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 7 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 77%), iar GG a ieșit (75%). Scorul exact 2-5 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Oskar Przysuchaîn meciMKS Piaseczno
6
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Oskar Przysucha vs MKS Piaseczno

Oskar Przysucha marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. MKS Piaseczno marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. La MKS Piaseczno, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,1goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Oskar Przysuchaultimele 5MKS Piaseczno
1,60
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
3,0
1,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Oskar Przysucha și ultimele 5 MKS Piaseczno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Oskar Przysucha2-2-1

V
Mszczonowianka Mszczonow - Oskar Przysucha05.09.26 · 4. Liga mazowiecka
0-1
V
Oskar Przysucha - Nadnarwianka Pułtusk29.08.26 · 4. Liga mazowiecka
4-1
E
Podlasie Sokolow Podlaski - Oskar Przysucha26.08.26 · 4. Liga mazowiecka
1-1
Î
Oskar Przysucha - Blonianka Blonie22.08.26 · 4. Liga mazowiecka
0-4
E
Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia14.08.26 · 4. Liga mazowiecka
2-2

MKS Piaseczno4-0-1

V
MKS Piaseczno - Blonianka Blonie05.09.26 · 4. Liga mazowiecka
1-0
V
Hutnik Varsovia - MKS Piaseczno29.08.26 · 4. Liga mazowiecka
2-4
V
MKS Piaseczno - Energia Kozienice26.08.26 · 4. Liga mazowiecka
5-2
V
Polonia Warszawa II - MKS Piaseczno22.08.26 · 4. Liga mazowiecka
1-2
Î
MKS Piaseczno - Legionovia Legionowo14.08.26 · 4. Liga mazowiecka
3-5

Întâlniri directe Oskar Przysucha - MKS Piaseczno

Oskar Przysucha 1Egal 0MKS Piaseczno 1
Î
Oskar Przysucha - MKS Piaseczno05.06.2026 · pauză 1-2
3-4
V
MKS Piaseczno - Oskar Przysucha15.11.2025 · pauză 1-1
2-3

V/E/Î din perspectiva Oskar Przysucha. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Oskar Przysucha - MKS Piaseczno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Oskar Przysucha2.4737% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · MKS Piaseczno2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.43
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Oskar Przysucha - MKS Piaseczno s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga mazowiecka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Oskar Przysucha vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, MKS Piaseczno are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 15-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Oskar Przysucha a câștigat o dată, MKS Piaseczno o dată. Au fost meciuri deschise, cu 6,0 goluri în medie. Ultima: Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 3-4, pe 5 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Oskar Przysucha are cota 2.47, MKS Piaseczno 2.27.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Oskar Przysucha și 2,3 pentru MKS Piaseczno. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, iar 1.43 e aproape de cota corectă (1.45). Peste 2.5 goluri: 77% în model, adică o cotă corectă de 1.30. Ambele marchează (GG): 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Oskar Przysucha - MKS Piaseczno

Goluri estimate: 1,80 Oskar Przysucha și 2,30 MKS Piaseczno, total 4,10. 1X2 în model: 31% · 20% · 49%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
19%4
39%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

1-27,9%2-27,1%1-16,9%2-16,2%1-36,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Oskar Przysucha. Oskar Przysucha a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: MKS Piaseczno. MKS Piaseczno a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-5
Pauză0-3
Cornere6-1
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startMKS Piaseczno · 2.27
Goluri estimate~4,1
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Oskar Przysucha - MKS Piaseczno?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 2-5.

În ce competiție s-a jucat Oskar Przysucha - MKS Piaseczno?

În 4. Liga mazowiecka.

Cine era favorită în Oskar Przysucha - MKS Piaseczno?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-5.

Câte goluri s-au marcat în Oskar Przysucha - MKS Piaseczno?

7 goluri, scor final 2-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.