Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

4. Liga mazowiecka

Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

4. Liga mazowiecka Final
Oskar Przysucha
ÎVÎVE
Final2-2
Hutnik Varsovia
VVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Oskar Przysucha 26%Egal 20%Hutnik Varsovia 54%

Oskar Przysucha 2-2 Hutnik Varsovia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Oskar Przysucha 2-2 Hutnik Varsovia. Înainte de start, modelul dădea 19% pentru egalul, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 83%), iar GG a ieșit (80%). Scorul exact 2-2 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Oskar Przysucha vs Hutnik Varsovia

Oskar Przysucha marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. Hutnik Varsovia marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Oskar Przysucha, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,5goluri estimate
83%peste 2,5 goluri
80%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Oskar Przysuchaultimele 5Hutnik Varsovia
1,40
Puncte / meci
2,00
3,0
Goluri marcate / meci
2,6
2,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Oskar Przysucha și ultimele 5 Hutnik Varsovia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Oskar Przysucha2-1-2

Î
Energia Kozienice - Oskar Przysucha08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
2-1
V
Mszczonowianka Mszczonow - Oskar Przysucha12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
0-6
Î
Oskar Przysucha - MKS Piaseczno05.06.26 · 4. Liga mazowiecka
3-4
V
Makowianka Makow Mazowiecki - Oskar Przysucha30.05.26 · 4. Liga mazowiecka
2-3
E
Oskar Przysucha - Talent Warszawa23.05.26 · 4. Liga mazowiecka
2-2

Hutnik Varsovia3-1-1

V
Hutnik Varsovia - Blonianka Blonie08.08.26 · 4. Liga mazowiecka
4-1
V
Victoria Sulejowek - Hutnik Varsovia12.06.26 · 4. Liga mazowiecka
1-5
V
Hutnik Varsovia - Mszczonowianka Mszczonow05.06.26 · 4. Liga mazowiecka
2-1
Î
MKS Piaseczno - Hutnik Varsovia30.05.26 · 4. Liga mazowiecka
3-1
E
Hutnik Varsovia - Makowianka Makow Mazowiecki23.05.26 · 4. Liga mazowiecka
1-1

Întâlniri directe Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia

Oskar Przysucha 0Egal 1Hutnik Varsovia 1
E
Hutnik Varsovia - Oskar Przysucha30.08.2025 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Oskar Przysucha. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Oskar Przysucha3.5026% fără marjă
X · Egal4.5020% fără marjă
2 · Hutnik Varsovia1.6654% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.97
X2 1.22
12 1.13

Analiza de dinainte de meci

Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia s-a jucat vineri, 14 august, în 4. Liga mazowiecka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Oskar Przysucha vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Hutnik Varsovia are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 13-7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Oskar Przysucha a câștigat niciodată, Hutnik Varsovia o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia 0-1, pe 3 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Hutnik Varsovia, la 1.66, cu egalul la 4.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Oskar Przysucha și 2,3 pentru Hutnik Varsovia. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 39% la victorie, față de 26%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Oskar Przysucha are 39%, Hutnik Varsovia 42%. Peste 2.5 goluri: 83% în model, adică o cotă corectă de 1.20. Ambele marchează (GG): 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia

Goluri estimate: 2,20 Oskar Przysucha și 2,30 Hutnik Varsovia, total 4,50. 1X2 în model: 39% · 19% · 42%. Peste 2,5: 83% (cotă corectă 1.20). GG: 80% (cotă corectă 1.25). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
5%1
11%2
17%3
19%4
47%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 17% · peste 2,5: 83% (verde).

Scoruri probabile

2-27,1%1-26,5%2-16,2%1-15,6%2-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Oskar Przysucha. Oskar Przysucha a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Favorită la startHutnik Varsovia · 1.66
Goluri estimate~4,5
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia?

În 4. Liga mazowiecka.

Cine era favorită în Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia?

Hutnik Varsovia pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Oskar Przysucha - Hutnik Varsovia?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,5.