Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga dolnośląska

Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga dolnośląska Final
Final2-1Pauză 0-1
Prochowice
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Orzel Zabkowice Slaskie 65%Egal 18%Prochowice 18%

Orzel Zabkowice Slaskie 2-1 Prochowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Orzel Zabkowice Slaskie 2-1 Prochowice (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 66% pentru victoria lui Orzel Zabkowice Slaskie, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 5,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 88%), iar GG a ieșit (80%). Scorul exact 2-1 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Orzel Zabkowice Slaskie vs Prochowice

Orzel Zabkowice Slaskie marchează 2,0 goluri pe meci și primește 3,0. Prochowice marchează 0,6 goluri pe meci și primește 4,4. La Orzel Zabkowice Slaskie, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,0goluri estimate
88%peste 2,5 goluri
80%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Orzel Zabkowice Slaskieultimele 5Prochowice
1,20
Puncte / meci
0,00
2,0
Goluri marcate / meci
0,6
3,0
Goluri primite / meci
4,4
2
Victorii
0
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Orzel Zabkowice Slaskie și ultimele 5 Prochowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Orzel Zabkowice Slaskie2-0-3

V
Mirków/Długołeka - Orzel Zabkowice Slaskie11.09.26 · 4. Liga dolnośląska
3-4
Î
Polonia Środa Śląska - Orzel Zabkowice Slaskie05.09.26 · 4. Liga dolnośląska
3-0
Î
Orzel Zabkowice Slaskie - Lechia Dzierzoniow29.08.26 · 4. Liga dolnośląska
2-3
Î
Górnik Złotoryja - Orzel Zabkowice Slaskie22.08.26 · 4. Liga dolnośląska
4-1
V
Orzel Zabkowice Slaskie - Chrobry Glogow II19.08.26 · 4. Liga dolnośląska
3-2

Prochowice0-0-5

Î
Prochowice - Polonia Środa Śląska12.09.26 · 4. Liga dolnośląska
1-3
Î
Lechia Dzierzoniow - Prochowice05.09.26 · 4. Liga dolnośląska
6-0
Î
Prochowice - Górnik Złotoryja29.08.26 · 4. Liga dolnośląska
2-4
Î
Chrobry Glogow II - Prochowice22.08.26 · 4. Liga dolnośląska
8-0
Î
Prochowice - Moto Jelcz Oława19.08.26 · 4. Liga dolnośląska
0-1

Întâlniri directe Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice

Orzel Zabkowice Slaskie 0Egal 0Prochowice 2
Î
Prochowice - Orzel Zabkowice Slaskie09.05.2026 · pauză 2-0
3-0
Î
Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice18.10.2025 · pauză 1-3
2-3

V/E/Î din perspectiva Orzel Zabkowice Slaskie. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Orzel Zabkowice Slaskie1.3965% fără marjă
X · Egal5.1018% fără marjă
2 · Prochowice5.1018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.55
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga dolnośląska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Orzel Zabkowice Slaskie are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Prochowice n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 22. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Orzel Zabkowice Slaskie a câștigat niciodată, Prochowice de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Prochowice - Orzel Zabkowice Slaskie 3-0, pe 9 mai 2026.

Orzel Zabkowice Slaskie pleacă favorită, la cota 1.39. Egalul e la 5.10, iar Prochowice la 5.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 3,2 pentru Orzel Zabkowice Slaskie și 1,8 pentru Prochowice. Scorul cel mai probabil e 3-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Orzel Zabkowice Slaskie, modelul calculează 66%. Cota de 1.39 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 88% în model, adică o cotă corectă de 1.14. Ambele marchează (GG): 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice

Goluri estimate: 3,20 Orzel Zabkowice Slaskie și 1,80 Prochowice, total 5,00. 1X2 în model: 66% · 15% · 19%. Peste 2,5: 88% (cotă corectă 1.14). GG: 80% (cotă corectă 1.25). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
8%2
14%3
18%4
56%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 12% · peste 2,5: 88% (verde).

Scoruri probabile

3-16,6%2-16,2%3-26,0%2-25,6%4-15,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Orzel Zabkowice Slaskie. Orzel Zabkowice Slaskie a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Prochowice. Prochowice a primit 22 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Favorită la startOrzel Zabkowice Slaskie · 1.39
Goluri estimate~5,0
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice?

În 4. Liga dolnośląska.

Cine era favorită în Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice?

Orzel Zabkowice Slaskie pleca favorită, la cota 1.39. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Orzel Zabkowice Slaskie - Prochowice?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,0.