Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ColumbiaColumbia · Primera B

Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

ColumbiaPrimera B · Columbia Final
Orsomarso
VEEVE
Final2-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Orsomarso 43%Egal 31%Real Soacha Cundinamarca 26%

Orsomarso 2-0 Real Soacha Cundinamarca: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Orsomarso 2-0 Real Soacha Cundinamarca (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Orsomarso, iar cotele fără marjă 43%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 2-0 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Orsomarsoîn meciReal Soacha Cundinamarca
2
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Orsomarso vs Real Soacha Cundinamarca

Orsomarso marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. Real Soacha Cundinamarca marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Orsomarso, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Orsomarso 1, egal 1, Real Soacha Cundinamarca 3.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Orsomarsoultimele 5Real Soacha Cundinamarca
1,80
Puncte / meci
1,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Orsomarso și ultimele 5 Real Soacha Cundinamarca, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Orsomarso2-3-0

V
Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca25.08.26 · Primera B
2-0
E
Patriotas Boyaca - Orsomarso20.08.26 · Primera B
1-1
E
Union Magdalena - Orsomarso01.08.26 · Primera B
0-0
V
Orsomarso - Barranquilla FC27.07.26 · Primera B
1-0
E
Fortaleza CEIF - Orsomarso20.05.26 · Cupa
1-1

Real Soacha Cundinamarca1-2-2

Î
Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca25.08.26 · Primera B
2-0
E
Leones - Real Soacha Cundinamarca21.08.26 · Primera B
1-1
E1-1
Î
Envigado - Real Soacha Cundinamarca27.07.26 · Primera B
1-0

Întâlniri directe Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca

Orsomarso 1Egal 1Real Soacha Cundinamarca 3
V
Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca25.08.2026 · pauză 0-0
2-0
Î
Real Soacha Cundinamarca - Orsomarso22.02.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Real Soacha Cundinamarca - Orsomarso08.10.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca28.04.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Real Soacha Cundinamarca - Orsomarso23.07.2024 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Orsomarso. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Orsomarso2.1243% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Real Soacha Cundinamarca3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.49
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.52
Sub 2.5 1.44
Peste 2.5 2.60

Ambele marchează

GG Da 2.17
GG Nu 1.61

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.23
Pauză peste 1.5 3.70

Analiza de dinainte de meci

Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca s-a jucat marți, 25 august, în Primera B (Columbia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Orsomarso n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 5 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Real Soacha Cundinamarca are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 5 întâlniri directe, Orsomarso a câștigat o dată, Real Soacha Cundinamarca de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca 2-0, pe 25 august 2026.

Casele o dau favorită pe Orsomarso, la 2.12, cu egalul la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.60, iar GG la 2.17.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Orsomarso și 0,8 pentru Real Soacha Cundinamarca. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.33 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.44 e corectă, fără plus. Nu marchează ambele (NG) are 62% în model, iar 1.61 e aproape de cota corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca

Goluri estimate: 1,16 Orsomarso și 0,80 Real Soacha Cundinamarca, total 1,96. 1X2 în model: 44% · 31% · 25%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

1-016,3%0-014,1%1-113,1%0-111,3%2-09,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startOrsomarso · 2.12
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca?

S-a jucat marți, 25 august, ora 01:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca?

În Primera B (Columbia).

Cine era favorită în Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca?

Orsomarso pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Orsomarso - Real Soacha Cundinamarca?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →