Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Orijent 1919 - Grobnican

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

Amicale intercluburi Final
Orijent 1919
VÎVÎV
Final1-1Pauză 0-0
Grobnican
VÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Orijent 1919 68%Egal 18%Grobnican 15%

Orijent 1919 1-1 Grobnican: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Orijent 1919 1-1 Grobnican (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 18% pentru egalul, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 4,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 23%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-1 avea 6,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (4-0) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Orijent 1919în meciGrobnican
4
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Orijent 1919 vs Grobnican

Orijent 1919 marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. Grobnican marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,0. La Orijent 1919, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Grobnican nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~4,0goluri estimate
77%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Orijent 1919ultimele 5Grobnican
1,80
Puncte / meci
0,80
2,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,8
Goluri primite / meci
3,0
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Orijent 1919 și ultimele 5 Grobnican, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Orijent 19193-0-2

V
Orijent 1919 - Dren Vrhnika25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Istra 1961 - Orijent 191921.07.26 · Amicale intercluburi
5-2
V
Orijent 1919 - Dugopolje30.05.26 · Prva NL
3-0
Î
Cibalia Vinkovci - Orijent 191923.05.26 · Prva NL
3-2
V
Orijent 1919 - Karlovac16.05.26 · Prva NL
1-0

Grobnican1-1-3

V
Uljanik - Grobnican29.05.26 · Druga NL
2-5
Î
Grobnican - NK Trnje23.05.26 · Druga NL
1-5
Î
Dugo Selo - Grobnican16.05.26 · Druga NL
2-0
E
Grobnican - NK Lucko09.05.26 · Druga NL
2-2
Î
Grobnican - Kustosija01.05.26 · Druga NL
1-4

Întâlniri directe Orijent 1919 - Grobnican

Orijent 1919 2Egal 1Grobnican 0
E
Grobnican - Orijent 191928.01.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Orijent 1919 - Grobnican08.08.2025 · pauză 4-0
5-1
V
Orijent 1919 - Grobnican08.02.2025 · pauză 1-0
5-0

V/E/Î din perspectiva Orijent 1919. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Orijent 1919 - Grobnican

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Orijent 19191.3568% fără marjă
X · Egal5.1518% fără marjă
2 · Grobnican6.2015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.70
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.05
Sub 2.5 3.10
Peste 2.5 1.27

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.88
Pauză peste 1.5 1.82

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Orijent 1919 - Grobnican s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Orijent 1919 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Grobnican are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-15. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Orijent 1919 a câștigat de 2 ori, Grobnican niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Grobnican - Orijent 1919 0-0, pe 28 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Orijent 1919, la 1.35, cu egalul la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 68% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.27, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,6 pentru Orijent 1919 și 1,5 pentru Grobnican. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 61% la victorie, față de 68%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Orijent 1919, modelul calculează 61%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 77% în model, iar 1.27 e aproape de cota corectă (1.30). Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Casele dau 1.48, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Orijent 1919 - Grobnican

Goluri estimate: 2,57 Orijent 1919 și 1,47 Grobnican, total 4,04. 1X2 în model: 61% · 18% · 21%. Peste 2,5: 77% (cotă corectă 1.30). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
7%1
14%2
19%3
20%4
38%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 23% · peste 2,5: 77% (verde).

Scoruri probabile

2-18,5%3-17,3%1-16,6%2-26,3%2-05,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Orijent 1919. Orijent 1919 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Grobnican. Grobnican a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere4-0
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startOrijent 1919 · 1.35
Goluri estimate~4,0
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Orijent 1919 - Grobnican?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Orijent 1919 - Grobnican?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Orijent 1919 - Grobnican?

Orijent 1919 pleca favorită, la cota 1.35. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Orijent 1919 - Grobnican?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →