Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Orihuela - Valencia B

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Amicale intercluburi Final
Orihuela
EÎÎÎV
Final1-1Pauză 0-1
Valencia B
EVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Orihuela 40%Egal 28%Valencia B 32%

Orihuela 1-1 Valencia B: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Orihuela 1-1 Valencia B (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 1-1 avea 10,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Orihuelaîn meciValencia B
2
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Orihuela vs Valencia B

Orihuela marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. Valencia B marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Valencia B, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Orihuelaultimele 5Valencia B
0,80
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
2,4
2,4
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Orihuela și ultimele 5 Valencia B, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Orihuela1-1-3

E
Aguilas - Orihuela22.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Orihuela - CD Cieza15.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Cartagena - Orihuela12.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
UCAM Murcia - Orihuela08.08.26 · Amicale intercluburi
7-2
V
Orihuela - Getafe B03.05.26 · Segunda Federacion
2-1

Valencia B3-1-1

E
Alcoyano - Valencia B22.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
CD Cieza - Valencia B08.08.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
UE Olot - Valencia B03.05.26 · Segunda Federacion
2-0
V
Valencia B - Espanyol B26.04.26 · Segunda Federacion
3-0
V
Castellon B - Valencia B18.04.26 · Segunda Federacion
0-4

Ponturi Orihuela - Valencia B

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Orihuela2.3040% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Valencia B2.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.54
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.74

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.44
Pauză peste 1.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

Orihuela - Valencia B s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Orihuela vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 12. În ultimele 5 meciuri, Valencia B are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 12-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

La case, diferența e mică: Orihuela are cota 2.30, Valencia B 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.74, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,2 pentru Orihuela și 1,9 pentru Valencia B. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Valencia B merită privit: 52% în model, iar 2.85 plătește peste cota corectă de 1.92. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.74 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.62 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Orihuela - Valencia B

Goluri estimate: 1,24 Orihuela și 1,86 Valencia B, total 3,10. 1X2 în model: 25% · 23% · 52%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-29,7%0-18,4%0-27,8%2-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Orihuela. Orihuela a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere2-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startOrihuela · 2.30
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Orihuela - Valencia B?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Orihuela - Valencia B?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Orihuela - Valencia B?

Pe Los Arcos, în Orihuela, sâmbătă, 29 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Orihuela - Valencia B?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Orihuela - Valencia B?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →