Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Ontinyent - Yeclano Deportivo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Ontinyent
ÎÎÎVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Yeclano Deportivo
EEEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ontinyent 22%Egal 26%Yeclano Deportivo 52%

Ontinyent 0-1 Yeclano Deportivo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ontinyent 0-1 Yeclano Deportivo (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Yeclano Deportivo, iar cotele fără marjă 52%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-1 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 1 cornere (1-0) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Ontinyentîn meciYeclano Deportivo
1
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ontinyent vs Yeclano Deportivo

Ontinyent marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Yeclano Deportivo marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ontinyentultimele 5Yeclano Deportivo
0,60
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ontinyent și ultimele 5 Yeclano Deportivo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ontinyent1-0-4

Î
Ontinyent - Levante B09.05.26 · Tercera Division
0-1
Î
Atzeneta - Ontinyent02.05.26 · Tercera Division
2-1
Î
Ontinyent - Hercules B26.04.26 · Tercera Division
0-1
V
UD Castellonense - Ontinyent18.04.26 · Tercera Division
2-3
Î
Ontinyent - Atletico Saguntino12.04.26 · Tercera Division
0-1

Yeclano Deportivo0-4-1

E
Yeclano Deportivo - Estepona03.05.26 · Segunda Federacion
1-1
E
Lorca Deportiva - Yeclano Deportivo26.04.26 · Segunda Federacion
2-2
E
Yeclano Deportivo - Almeria B19.04.26 · Segunda Federacion
1-1
E
Antoniano - Yeclano Deportivo12.04.26 · Segunda Federacion
1-1
Î
Yeclano Deportivo - Extremadura04.04.26 · Segunda Federacion
2-3

Întâlniri directe Ontinyent - Yeclano Deportivo

Ontinyent 0Egal 0Yeclano Deportivo 1
Î0-3

V/E/Î din perspectiva Ontinyent. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ontinyent - Yeclano Deportivo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ontinyent4.2522% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Yeclano Deportivo1.7552% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.92
X2 1.18
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.83
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.39
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Ontinyent - Yeclano Deportivo s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ontinyent vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7. Yeclano Deportivo n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: patru egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ontinyent - Yeclano Deportivo 0-3, pe 20 august 2025.

Casele o dau favorită pe Yeclano Deportivo, la 1.75, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Ontinyent și 1,5 pentru Yeclano Deportivo. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.37) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 74% în model, dar la 1.25 plătește sub cota corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ontinyent - Yeclano Deportivo

Goluri estimate: 1,09 Ontinyent și 1,53 Yeclano Deportivo, total 2,62. 1X2 în model: 27% · 26% · 47%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%0-111,1%1-29,3%0-28,5%1-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Yeclano Deportivo. Yeclano Deportivo a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Yeclano Deportivo e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere1-0
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startYeclano Deportivo · 1.75
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ontinyent - Yeclano Deportivo?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 20:15 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Ontinyent - Yeclano Deportivo?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Ontinyent - Yeclano Deportivo?

Yeclano Deportivo pleca favorită, la cota 1.75. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Ontinyent - Yeclano Deportivo?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →