Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Oldham Athletic - Sheffield Wednesday

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Oldham Athletic
ÎÎVÎÎ
Final4-0Pauză 2-0
Sheffield Wednesday
VEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Oldham Athletic 32%Egal 28%Sheffield Wednesday 40%

Oldham Athletic 4-0 Sheffield Wednesday: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Oldham Athletic 4-0 Sheffield Wednesday (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Oldham Athletic, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 4-0 avea 1,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (3-8) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Oldham Athleticîn meciSheffield Wednesday
3
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Oldham Athletic vs Sheffield Wednesday

Oldham Athletic marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. Sheffield Wednesday marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. La Oldham Athletic, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Oldham Athleticultimele 5Sheffield Wednesday
0,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
2,0
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Oldham Athletic și ultimele 5 Sheffield Wednesday, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Oldham Athletic1-0-4

Î
Oldham Athletic - Stockport County28.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Oldham Athletic - Bolton Wanderers21.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Oldham Athletic - Accrington Stanley02.05.26 · League Two
3-0
Î
Newport County - Oldham Athletic25.04.26 · League Two
3-2
Î
Oldham Athletic - Salford City18.04.26 · League Two
1-2

Sheffield Wednesday2-1-2

V
Sheffield Wednesday - Preston North End18.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
Hallam - Sheffield Wednesday14.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Sheffield Wednesday - West Bromwich Albion11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Sheffield Wednesday - West Bromwich Albion02.05.26 · Championship
2-1
Î
Oxford United - Sheffield Wednesday25.04.26 · Championship
4-1

Ponturi Oldham Athletic - Sheffield Wednesday

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Oldham Athletic2.9032% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Sheffield Wednesday2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.85
X2 1.21
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Oldham Athletic - Sheffield Wednesday s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Oldham Athletic vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Sheffield Wednesday are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-10. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

La case, diferența e mică: Oldham Athletic are cota 2.90, Sheffield Wednesday 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Oldham Athletic și 1,5 pentru Sheffield Wednesday. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Oldham Athletic are 38%, Sheffield Wednesday 38%. Peste 2.5 goluri are 58% în model, iar 1.67 e aproape de cota corectă (1.72). Ambele marchează (GG): 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.66 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Oldham Athletic - Sheffield Wednesday

Goluri estimate: 1,52 Oldham Athletic și 1,52 Sheffield Wednesday, total 3,04. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-18,4%1-28,4%0-17,3%1-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Oldham Athletic. Oldham Athletic a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Sheffield Wednesday. Sheffield Wednesday a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză2-0
Cornere3-8
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSheffield Wednesday · 2.27
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Oldham Athletic - Sheffield Wednesday?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Oldham Athletic - Sheffield Wednesday?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Oldham Athletic - Sheffield Wednesday?

Pe Boundary Park, în Oldham, Greater Manchester, sâmbătă, 1 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Oldham Athletic - Sheffield Wednesday?

Niciuna clar: cotele erau 2.90 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Oldham Athletic - Sheffield Wednesday?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →