Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

4. Liga opolska

Odra Opole II - Porawie Wiekszyce

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga opolska Final
Odra Opole II
VVVVV
Final4-1
Porawie Wiekszyce
VÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Odra Opole II 83%Egal 9%Porawie Wiekszyce 7%

Odra Opole II 4-1 Porawie Wiekszyce: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Odra Opole II 4-1 Porawie Wiekszyce. Înainte de start, modelul dădea 83% pentru victoria lui Odra Opole II, iar cotele fără marjă 83%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 5,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 88%), iar GG a ieșit (68%). Scorul exact 4-1 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Odra Opole II vs Porawie Wiekszyce

Odra Opole II marchează 3,8 goluri pe meci și primește 1,0. Porawie Wiekszyce marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,8. La Odra Opole II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,0goluri estimate
88%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Odra Opole IIultimele 5Porawie Wiekszyce
3,00
Puncte / meci
0,60
3,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
3,8
5
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Odra Opole II și ultimele 5 Porawie Wiekszyce, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Odra Opole II5-0-0

V
MKS Gogolin - Odra Opole II05.09.26 · 4. Liga opolska
2-6
V
Odra Opole II - Fortuna Głogówek29.08.26 · 4. Liga opolska
2-1
V
Śląsk Łubniany - Odra Opole II22.08.26 · 4. Liga opolska
2-3
V
Odra Opole II - Kadłub15.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
V
Malapanew Ozimek - Odra Opole II08.08.26 · 4. Liga opolska
0-4

Porawie Wiekszyce1-0-4

V
Fortuna Głogówek - Porawie Większyce05.09.26 · 4. Liga opolska
1-3
Î
Porawie Większyce - Kadłub29.08.26 · 4. Liga opolska
2-4
Î
LZS Starowice - Porawie Większyce22.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
Î
Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice15.08.26 · 4. Liga opolska
1-6
Î
Start Namysłów - Porawie Większyce08.08.26 · 4. Liga opolska
4-1

Întâlniri directe Odra Opole II - Porawie Wiekszyce

Odra Opole II 1Egal 0Porawie Wiekszyce 1

V/E/Î din perspectiva Odra Opole II. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Odra Opole II - Porawie Wiekszyce

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Odra Opole II1.0883% fără marjă
X · Egal9.609% fără marjă
2 · Porawie Wiekszyce12.007% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X —
X2 5.35
12 —

Analiza de dinainte de meci

Odra Opole II - Porawie Wiekszyce s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Odra Opole II n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 19 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Porawie Wiekszyce are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-19. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Odra Opole II a câștigat o dată, Porawie Wiekszyce o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Odra Opole II - Porawie Większyce 3-0, pe 23 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Odra Opole II, la 1.08, cu egalul la 9.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 83% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 3,8 pentru Odra Opole II și 1,2 pentru Porawie Wiekszyce. Scorul cel mai probabil e 3-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Odra Opole II: 83% în model, cota corectă ar fi 1.20. La 1.08, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 88% în model, adică o cotă corectă de 1.14. Ambele marchează (GG): 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Odra Opole II - Porawie Wiekszyce

Goluri estimate: 3,80 Odra Opole II și 1,20 Porawie Wiekszyce, total 5,00. 1X2 în model: 83% · 10% · 7%. Peste 2,5: 88% (cotă corectă 1.14). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
8%2
14%3
18%4
56%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 12% · peste 2,5: 88% (verde).

Scoruri probabile

3-17,4%4-17,0%3-06,2%4-05,9%2-15,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Porawie Wiekszyce. Porawie Wiekszyce a primit 19 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Favorită la startOdra Opole II · 1.08
Goluri estimate~5,0
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Odra Opole II - Porawie Wiekszyce?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Odra Opole II - Porawie Wiekszyce?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Odra Opole II - Porawie Wiekszyce?

Odra Opole II pleca favorită, la cota 1.08. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Odra Opole II - Porawie Wiekszyce?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,0.