Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga opolska

Odra Opole II - LZS Domaszkowice

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 26 septembrie

4. Liga opolska Final
Odra Opole II
VVVVV
Final1-0
LZS Domaszkowice
EVEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Odra Opole II 65%Egal 17%LZS Domaszkowice 17%

Odra Opole II 1-0 LZS Domaszkowice: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Odra Opole II 1-0 LZS Domaszkowice. Înainte de start, modelul dădea 62% pentru victoria lui Odra Opole II, iar cotele fără marjă 65%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 1-0 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Odra Opole II vs LZS Domaszkowice

Odra Opole II marchează 3,6 goluri pe meci și primește 1,2. LZS Domaszkowice marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Odra Opole II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Odra Opole IIultimele 5LZS Domaszkowice
3,00
Puncte / meci
1,20
3,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
1,2
5
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Odra Opole II și ultimele 5 LZS Domaszkowice, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Odra Opole II5-0-0

V
Stal Zawadzkie - Odra Opole II19.09.26 · 4. Liga opolska
0-3
V
Odra Opole II - Porawie Większyce12.09.26 · 4. Liga opolska
4-1
V
MKS Gogolin - Odra Opole II05.09.26 · 4. Liga opolska
2-6
V
Odra Opole II - Fortuna Głogówek29.08.26 · 4. Liga opolska
2-1
V
Śląsk Łubniany - Odra Opole II22.08.26 · 4. Liga opolska
2-3

LZS Domaszkowice1-3-1

E
Porawie Większyce - LZS Domaszkowice19.09.26 · 4. Liga opolska
1-1
V
LZS Domaszkowice - Fortuna Głogówek12.09.26 · 4. Liga opolska
2-0
E
Kadłub - LZS Domaszkowice05.09.26 · 4. Liga opolska
3-3
Î
LZS Domaszkowice - LZS Starowice29.08.26 · 4. Liga opolska
1-2
E
Ruch Zdzieszowice - LZS Domaszkowice22.08.26 · 4. Liga opolska
0-0

Întâlniri directe Odra Opole II - LZS Domaszkowice

Odra Opole II 1Egal 1LZS Domaszkowice 0
V
LZS Domaszkowice - Odra Opole II01.05.2026 · pauză 0-2
1-2
E
Odra Opole II - LZS Domaszkowice27.09.2025 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Odra Opole II. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Odra Opole II - LZS Domaszkowice

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Odra Opole II1.3865% fără marjă
X · Egal5.1517% fără marjă
2 · LZS Domaszkowice5.1517% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.57
12 1.10

Analiza de dinainte de meci

Odra Opole II - LZS Domaszkowice s-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Odra Opole II n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 18 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, LZS Domaszkowice are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, Odra Opole II a câștigat o dată, LZS Domaszkowice niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: LZS Domaszkowice - Odra Opole II 1-2, pe 1 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Odra Opole II, la 1.38, cu egalul la 5.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 65% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,4 pentru Odra Opole II și 1,3 pentru LZS Domaszkowice. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Odra Opole II, modelul calculează 62%. Cota de 1.38 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 66% în model, adică o cotă corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Odra Opole II - LZS Domaszkowice

Goluri estimate: 2,40 Odra Opole II și 1,30 LZS Domaszkowice, total 3,70. 1X2 în model: 62% · 19% · 19%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

2-19,3%1-17,7%3-17,4%2-07,1%2-26,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startOdra Opole II · 1.38
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Odra Opole II - LZS Domaszkowice?

S-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Odra Opole II - LZS Domaszkowice?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Odra Opole II - LZS Domaszkowice?

Odra Opole II pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Odra Opole II - LZS Domaszkowice?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.