Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

4. Liga opolska

Odra Opole II - Fortuna Glogowek

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

4. Liga opolska Final
Odra Opole II
VVVVÎ
Final2-1
Fortuna Glogowek
ÎÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Odra Opole II 85%Egal 8%Fortuna Glogowek 7%

Odra Opole II 2-1 Fortuna Glogowek: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Odra Opole II 2-1 Fortuna Glogowek. Înainte de start, modelul dădea 85% pentru victoria lui Odra Opole II, iar cotele fără marjă 85%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 5,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 89%), iar GG a ieșit (69%). Scorul exact 2-1 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Odra Opole II vs Fortuna Glogowek

Odra Opole II marchează 7,2 goluri pe meci și primește 0,8. Fortuna Glogowek marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,6. La Odra Opole II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,2goluri estimate
89%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
3-1scorul cel mai probabil
Odra Opole IIultimele 5Fortuna Glogowek
2,40
Puncte / meci
1,20
7,2
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,6
4
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Odra Opole II și ultimele 5 Fortuna Glogowek, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Odra Opole II4-0-1

V
Śląsk Łubniany - Odra Opole II22.08.26 · 4. Liga opolska
2-3
V
Odra Opole II - Kadłub15.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
V
Malapanew Ozimek - Odra Opole II08.08.26 · 4. Liga opolska
0-4
V
Odra Opole II - Piast Strzelce Opolskie06.06.26 · 4. Liga opolska
24-0
Î
Ruch Zdzieszowice - Odra Opole II30.05.26 · 4. Liga opolska
2-1

Fortuna Glogowek2-0-3

Î
Kadłub - Fortuna Głogówek22.08.26 · 4. Liga opolska
5-1
Î
Ruch Zdzieszowice - Fortuna Głogówek08.08.26 · 4. Liga opolska
4-0
V
Fortuna Głogówek - Polonia Karłowice06.06.26 · 4. Liga opolska
3-2
V
LZS Starościn - Fortuna Głogówek30.05.26 · 4. Liga opolska
0-3
Î
Fortuna Głogówek - Śląsk Łubniany23.05.26 · 4. Liga opolska
1-2

Întâlniri directe Odra Opole II - Fortuna Glogowek

Odra Opole II 1Egal 0Fortuna Glogowek 1

V/E/Î din perspectiva Odra Opole II. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Odra Opole II - Fortuna Glogowek

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Odra Opole II1.0685% fără marjă
X · Egal11.008% fără marjă
2 · Fortuna Glogowek13.007% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X —
X2 5.90
12 —

Analiza de dinainte de meci

Odra Opole II - Fortuna Glogowek s-a jucat sâmbătă, 29 august, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Odra Opole II vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 36 de goluri și a primit 4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Fortuna Glogowek are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Odra Opole II a câștigat o dată, Fortuna Glogowek o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Fortuna Głogówek - Odra Opole II 2-1, pe 25 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Odra Opole II, la 1.06, cu egalul la 11.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 85% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 4,0 pentru Odra Opole II și 1,2 pentru Fortuna Glogowek. Scorul cel mai probabil e 3-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Odra Opole II are 85% în model, dar la 1.06 plătește sub cota corectă de 1.18. Peste 2.5 goluri: 89% în model, adică o cotă corectă de 1.12. Ambele marchează (GG): 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Scorul cel mai probabil: 3-1.

Probabilități Odra Opole II - Fortuna Glogowek

Goluri estimate: 4,00 Odra Opole II și 1,20 Fortuna Glogowek, total 5,20. 1X2 în model: 85% · 9% · 6%. Peste 2,5: 89% (cotă corectă 1.12). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
7%2
13%3
17%4
59%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 11% · peste 2,5: 89% (verde).

Scoruri probabile

3-17,1%4-17,1%3-05,9%4-05,9%5-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Fortuna Glogowek. Fortuna Glogowek a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Favorită la startOdra Opole II · 1.06
Goluri estimate~5,2
Scor probabil3-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Odra Opole II - Fortuna Glogowek?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Odra Opole II - Fortuna Glogowek?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Odra Opole II - Fortuna Glogowek?

Odra Opole II pleca favorită, la cota 1.06. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Odra Opole II - Fortuna Glogowek?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,2.