Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Final0-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
Odra Bytom Odrzanski 53%Egal 24%Warta Gorzow Wielkopolski 23%

Odra Bytom Odrzanski 0-1 Warta Gorzow Wielkopolski: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Odra Bytom Odrzanski 0-1 Warta Gorzow Wielkopolski (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 16% pentru victoria lui Warta Gorzow Wielkopolski, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 0-1 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Odra Bytom Odrzanskiîn meciWarta Gorzow Wielkopolski
8
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Odra Bytom Odrzanski vs Warta Gorzow Wielkopolski

Odra Bytom Odrzanski marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,0. Warta Gorzow Wielkopolski marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Odra Bytom Odrzanski, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Odra Bytom Odrzanski 1, egal 0, Warta Gorzow Wielkopolski 2.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Odra Bytom Odrzanskiultimele 5Warta Gorzow Wielkopolski
3,00
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,0
Goluri primite / meci
2,2
5
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
80%
0%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Odra Bytom Odrzanski și ultimele 5 Warta Gorzow Wielkopolski, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Odra Bytom Odrzanski5-0-0

V
Miedz Legnica II - Odra Bytom Odrzanski19.08.26 · III Liga - Gr.3
0-1
V
Odra Bytom Odrzanski - MKS Kluczbork15.08.26 · III Liga - Gr.3
1-0
V
Rakow Czestochowa II - Odra Bytom Odrzanski08.08.26 · III Liga - Gr.3
0-1
V
Odra Bytom Odrzanski - Polonia Nysa01.08.26 · III Liga - Gr.3
3-0
V
Zaglebie Lubin II - Odra Bytom Odrzanski15.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Warta Gorzow Wielkopolski1-2-2

E
Warta Gorzow Wielkopolski - Gornik Polkowice19.08.26 · III Liga - Gr.3
0-0
E
Barycz Sulow - Warta Gorzow Wielkopolski15.08.26 · III Liga - Gr.3
2-2
V
Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
Î
ROW Rybnik - Warta Gorzow Wielkopolski01.08.26 · III Liga - Gr.3
5-1
Î
Kluczevia Stargard - Warta Gorzow Wielkopolski18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski

Odra Bytom Odrzanski 1Egal 0Warta Gorzow Wielkopolski 2
Î1-3
V4-1

V/E/Î din perspectiva Odra Bytom Odrzanski. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Odra Bytom Odrzanski1.7453% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Warta Gorzow Wielkopolski4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.97
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski s-a jucat sâmbătă, 22 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Odra Bytom Odrzanski n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 7 goluri și a primit 0. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Warta Gorzow Wielkopolski are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Odra Bytom Odrzanski a câștigat o dată, Warta Gorzow Wielkopolski de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Warta Gorzow Wielkopolski - Odra Bytom Odrzanski 2-1, pe 10 mai 2025.

Casele o dau favorită pe Odra Bytom Odrzanski, la 1.74, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Odra Bytom Odrzanski și 0,8 pentru Warta Gorzow Wielkopolski. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 61% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Odra Bytom Odrzanski: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.74, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski

Goluri estimate: 1,81 Odra Bytom Odrzanski și 0,81 Warta Gorzow Wielkopolski, total 2,62. 1X2 în model: 61% · 23% · 16%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-013,2%2-011,9%1-110,7%2-19,7%0-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Warta Gorzow Wielkopolski. Warta Gorzow Wielkopolski a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 4,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere8-2
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startOdra Bytom Odrzanski · 1.74
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski?

Pe EZZE Arena, în Bytom Odrzański, sâmbătă, 22 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski?

Odra Bytom Odrzanski pleca favorită, la cota 1.74. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Odra Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Wielkopolski?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →