Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

ItaliaItalia · Serie D

Obermais - Brian Lignano

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

ItaliaSerie D · Italia Final
Obermais
ÎVÎEÎ
Final1-1Pauză 0-1
Brian Lignano
ÎÎEÎV
Șanse înainte de start, după cote
Obermais 44%Egal 29%Brian Lignano 27%

Obermais 1-1 Brian Lignano: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Obermais 1-1 Brian Lignano (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-1 avea 12,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Obermais vs Brian Lignano

Obermais marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Brian Lignano marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Brian Lignano, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Obermaisultimele 5Brian Lignano
0,80
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,6
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Obermais și ultimele 5 Brian Lignano, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Obermais1-1-3

Î
Legnago Salus - Obermais18.10.26 · Serie D
3-1
V
Obermais - Calcio Schio11.10.26 · Serie D
3-0
Î
Triestina - Obermais04.10.26 · Serie D
2-0
E
Obermais - AC Mestre27.09.26 · Serie D
2-2
Î
Fcd Conegliano 1907 - Obermais20.09.26 · Serie D
1-0

Brian Lignano1-1-3

Î0-2
Î
Bassano Virtus - Brian Lignano11.10.26 · Serie D
1-0
E
Cjarlins Muzane - Brian Lignano07.10.26 · Coppa Italia Serie D
1-1
Î
Brian Lignano - Luparense04.10.26 · Serie D
1-3
V
Calvi Noale - Brian Lignano27.09.26 · Serie D
0-1

Întâlniri directe Obermais - Brian Lignano

Obermais 0Egal 2Brian Lignano 0
E0-0
E1-1

V/E/Î din perspectiva Obermais. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Obermais - Brian Lignano

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Obermais2.0544% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Brian Lignano3.3027% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.60
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.67
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.87

Analiza de dinainte de meci

Obermais - Brian Lignano s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Serie D (Italia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Obermais vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Brian Lignano are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Obermais a câștigat niciodată, Brian Lignano niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Brian Lignano - Obermais 0-0, pe 22 februarie 2026.

Casele o dau favorită pe Obermais, la 2.05, cu egalul la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.82.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Obermais și 1,1 pentru Brian Lignano. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.67 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Obermais - Brian Lignano

Goluri estimate: 1,36 Obermais și 1,08 Brian Lignano, total 2,44. 1X2 în model: 43% · 27% · 30%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-011,9%0-19,4%0-08,7%2-18,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Obermais. Obermais a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Obermais e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Favorită la startObermais · 2.05
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Obermais - Brian Lignano?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Obermais - Brian Lignano?

În Serie D (Italia).

Cine era favorită în Obermais - Brian Lignano?

Obermais pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Obermais - Brian Lignano?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Serie D

Toată liga →