Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL - Victoria

Oakleigh Cannons - South Melbourne

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

AustraliaNPL - Victoria · Australia Final
Oakleigh Cannons
ÎVVEV
Final1-2Pauză 0-0
South Melbourne
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Oakleigh Cannons 51%Egal 25%South Melbourne 24%

Oakleigh Cannons 1-2 South Melbourne: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Oakleigh Cannons 1-2 South Melbourne (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui South Melbourne, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-2 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Oakleigh Cannonsîn meciSouth Melbourne
2
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Oakleigh Cannons vs South Melbourne

Oakleigh Cannons marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. South Melbourne marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Oakleigh Cannons, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: Oakleigh Cannons 5, egal 1, South Melbourne 1.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Oakleigh Cannonsultimele 5South Melbourne
2,00
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
0,6
Goluri primite / meci
0,6
3
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
5
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Oakleigh Cannons și ultimele 5 South Melbourne, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Oakleigh Cannons3-1-1

Î
Oakleigh Cannons - South Melbourne24.07.26 · NPL - Victoria
1-2
V
Hume City - Oakleigh Cannons18.07.26 · NPL - Victoria
0-1
V
Oakleigh Cannons - Avondale FC10.07.26 · NPL - Victoria
2-0
E1-1
V
Heidelberg United - Oakleigh Cannons26.06.26 · NPL - Victoria
0-1

South Melbourne3-1-1

V
Oakleigh Cannons - South Melbourne24.07.26 · NPL - Victoria
1-2
E
South Melbourne - Preston Lions18.07.26 · NPL - Victoria
0-0
V
Dandenong City - South Melbourne10.07.26 · NPL - Victoria
0-2
V
South Melbourne - Dandenong Thunder05.07.26 · NPL - Victoria
1-0
Î
South Melbourne - Green Gully28.06.26 · NPL - Victoria
1-2

Întâlniri directe Oakleigh Cannons - South Melbourne

Oakleigh Cannons 5Egal 1South Melbourne 1
Î
Oakleigh Cannons - South Melbourne24.07.2026 · pauză 0-0
1-2
V
South Melbourne - Oakleigh Cannons19.04.2026 · pauză 0-1
0-3
V
South Melbourne - Oakleigh Cannons30.06.2024 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Oakleigh Cannons. 5 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Oakleigh Cannons - South Melbourne

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Oakleigh Cannons1.7851% fără marjă
X · Egal3.5525% fără marjă
2 · South Melbourne3.7524% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.82
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Analiza de dinainte de meci

Oakleigh Cannons - South Melbourne s-a jucat vineri, 24 iulie, în NPL - Victoria (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Oakleigh Cannons vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, South Melbourne are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

În ultimele 7 întâlniri directe, Oakleigh Cannons a câștigat de 5 ori, South Melbourne o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Oakleigh Cannons - South Melbourne 1-2, pe 24 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Oakleigh Cannons, la 1.78, cu egalul la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Oakleigh Cannons și 1,1 pentru South Melbourne. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 44% la victorie, față de 51%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.20, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 2.25 e peste cea corectă (1.79). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Oakleigh Cannons - South Melbourne

Goluri estimate: 1,37 Oakleigh Cannons și 1,06 South Melbourne, total 2,43. 1X2 în model: 44% · 27% · 29%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-012,1%0-19,3%0-08,8%2-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startOakleigh Cannons · 1.78
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Oakleigh Cannons - South Melbourne?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 13:15 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Oakleigh Cannons - South Melbourne?

În NPL - Victoria (Australia).

Unde s-a jucat Oakleigh Cannons - South Melbourne?

Pe Jack Edwards Reserve Main Pitch, în Melbourne, vineri, 24 iulie, ora 13:15 (ora României).

Cine era favorită în Oakleigh Cannons - South Melbourne?

Oakleigh Cannons pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Oakleigh Cannons - South Melbourne?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din NPL - Victoria

Toată liga →