Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

ElvetiaElvetia · Challenge League

Nyonnais - Etoile Carouge

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

ElvetiaChallenge League · Elvetia Final
Nyonnais
VÎÎÎE
Final0-0Pauză 0-0
Etoile Carouge
VÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nyonnais 20%Egal 23%Etoile Carouge 57%

Nyonnais 0-0 Etoile Carouge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nyonnais 0-0 Etoile Carouge (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG n-a ieșit (NG avea 43%). Scorul exact 0-0 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (3-11) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Nyonnaisîn meciEtoile Carouge
3
Cornere
11
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nyonnais vs Etoile Carouge

Nyonnais marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. Etoile Carouge marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Nyonnais, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Nyonnais nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nyonnaisultimele 5Etoile Carouge
0,80
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Nyonnais și ultimele 5 Etoile Carouge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nyonnais1-1-3

V
Fc Amical Saint-prex - Nyonnais15.08.26 · Cupa
1-3
Î
Aarau - Nyonnais07.08.26 · Challenge League
2-1
Î
Nyonnais - Rapperswil-Jona31.07.26 · Challenge League
1-2
Î
Lausanne Ouchy - Nyonnais24.07.26 · Challenge League
2-0
E
Bulle - Nyonnais11.07.26 · Amicale intercluburi
4-4

Etoile Carouge2-1-2

V0-2
Î
Etoile Carouge - Xamax07.08.26 · Challenge League
0-1
E
Yverdon - Etoile Carouge31.07.26 · Challenge League
1-1
V
Etoile Carouge - Aarau24.07.26 · Challenge League
3-0
Î
Lausanne Sport - Etoile Carouge04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe Nyonnais - Etoile Carouge

Nyonnais 0Egal 4Etoile Carouge 4
E
Etoile Carouge - Nyonnais03.04.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Nyonnais - Etoile Carouge23.01.2026 · pauză 1-1
2-2
E
Nyonnais - Etoile Carouge07.11.2025 · pauză 0-0
0-0
E
Etoile Carouge - Nyonnais26.08.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Etoile Carouge - Nyonnais31.03.2025 · pauză 2-1
2-1
Î
Nyonnais - Etoile Carouge07.03.2025 · pauză 0-3
0-3
Î
Etoile Carouge - Nyonnais04.10.2024 · pauză 0-1
3-1
Î
Nyonnais - Etoile Carouge20.09.2024 · pauză 1-2
2-4

V/E/Î din perspectiva Nyonnais. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nyonnais - Etoile Carouge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nyonnais4.5520% fără marjă
X · Egal4.1023% fără marjă
2 · Etoile Carouge1.6257% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.23
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.15
Peste 2.5 1.63

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.37

Cornere

Sub 9.5 1.71
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Nyonnais - Etoile Carouge s-a jucat vineri, 21 august, în Challenge League (Elvetia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Nyonnais are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Etoile Carouge vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Nyonnais a câștigat niciodată, Etoile Carouge de 4 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Etoile Carouge - Nyonnais 0-0, pe 3 aprilie 2026.

Etoile Carouge pleacă favorită, la cota 1.62. Egalul e la 4.10, iar Nyonnais la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.63, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Nyonnais și 1,8 pentru Etoile Carouge. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Etoile Carouge, modelul calculează 53%. Cota de 1.62 e sub cea corectă (1.89) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 56% în model, dar la 1.63 plătește sub cota corectă de 1.79. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nyonnais - Etoile Carouge

Goluri estimate: 1,13 Nyonnais și 1,81 Etoile Carouge, total 2,94. 1X2 în model: 24% · 23% · 53%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-29,8%0-19,6%0-28,7%2-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nyonnais. Nyonnais a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-11
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startEtoile Carouge · 1.62
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nyonnais - Etoile Carouge?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Nyonnais - Etoile Carouge?

În Challenge League (Elvetia).

Cine era favorită în Nyonnais - Etoile Carouge?

Etoile Carouge pleca favorită, la cota 1.62. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Nyonnais - Etoile Carouge?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Challenge League

Toată liga →