Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL - NSW (F)

NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustraliaNPL - NSW (F) · Australia Final
NWS Spirit (F)
VEVÎV
Final1-0Pauză 0-0
Hills United FC (F)
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
NWS Spirit (F) 42%Egal 25%Hills United FC (F) 33%

NWS Spirit (F) 1-0 Hills United FC (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat NWS Spirit (F) 1-0 Hills United FC (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui NWS Spirit (F), iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 1-0 avea 8,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (8-4) și 5 cartonașe galbene (2-3).

NWS Spirit (F)în meciHills United FC (F)
8
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici NWS Spirit (F) vs Hills United FC (F)

NWS Spirit (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Hills United FC (F) marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
NWS Spirit (F)ultimele 5Hills United FC (F)
2,00
Puncte / meci
1,20
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri NWS Spirit (F) și ultimele 5 Hills United FC (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

NWS Spirit (F)3-1-1

V
NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)25.07.26 · NPL - NSW (F)
1-0
E
Illawarra Stingrays (F) - NWS Spirit (F)19.07.26 · NPL - NSW (F)
1-1
V
NWS Spirit (F) - Macarthur Rams (F)11.07.26 · NPL - NSW (F)
4-2
Î
APIA Leichhardt FC (F) - NWS Spirit (F)05.07.26 · NPL - NSW (F)
2-1
V
NWS Spirit (F) - Northern Tigers (F)27.06.26 · NPL - NSW (F)
2-1

Hills United FC (F)2-0-3

Î
NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)25.07.26 · NPL - NSW (F)
1-0
Î
Hills United FC (F) - Manly United (F)19.07.26 · NPL - NSW (F)
1-2
V0-3
Î
Hills United FC (F) - Macarthur Rams (F)05.07.26 · NPL - NSW (F)
1-3
V
Hills United FC (F) - Sydney Olympic (F)28.06.26 · NPL - NSW (F)
1-0

Întâlniri directe NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)

NWS Spirit (F) 1Egal 0Hills United FC (F) 1
V
NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)25.07.2026 · pauză 0-0
1-0
Î
Hills United FC (F) - NWS Spirit (F)26.04.2026 · pauză 2-0
5-0

V/E/Î din perspectiva NWS Spirit (F). 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · NWS Spirit (F)2.1542% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Hills United FC (F)2.7033% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.57
12 1.22

Goluri

Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.65

Analiza de dinainte de meci

NWS Spirit (F) - Hills United FC (F) s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NPL - NSW (F) (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

NWS Spirit (F) vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Hills United FC (F) are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-6.

În ultimele 2 întâlniri directe, NWS Spirit (F) a câștigat o dată, Hills United FC (F) o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: NWS Spirit (F) - Hills United FC (F) 1-0, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe NWS Spirit (F), la 2.15, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru NWS Spirit (F) și 1,4 pentru Hills United FC (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: NWS Spirit (F) are 43%, Hills United FC (F) 33%. Peste 2.5 goluri are 57% în model, dar la 1.44 plătește sub cota corectă de 1.75. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)

Goluri estimate: 1,62 NWS Spirit (F) și 1,37 Hills United FC (F), total 2,99. 1X2 în model: 43% · 24% · 33%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%2-19,0%1-08,1%1-27,6%0-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,7 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-4
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startNWS Spirit (F) · 2.15
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 08:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)?

În NPL - NSW (F) (Australia).

Unde s-a jucat NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)?

Pe Christie Park Field 1 - (Synthetic), în Sydney, sâmbătă, 25 iulie, ora 08:00 (ora României).

Cine era favorită în NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)?

NWS Spirit (F) pleca favorită, la cota 2.15. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în NWS Spirit (F) - Hills United FC (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.