Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL 2 - Victoria

North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL 2 - Victoria · Australia Final
North Sunshine Eagles
VVÎEÎ
Final1-1Pauză 1-0
Eltham Redbacks
VVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
North Sunshine Eagles 35%Egal 24%Eltham Redbacks 41%

North Sunshine Eagles 1-1 Eltham Redbacks: statisticile meciului

Meciul s-a terminat North Sunshine Eagles 1-1 Eltham Redbacks (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG a ieșit (74%). Scorul exact 1-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 6 cartonașe galbene (3-3).

North Sunshine Eaglesîn meciEltham Redbacks
5
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici North Sunshine Eagles vs Eltham Redbacks

North Sunshine Eagles marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Eltham Redbacks marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Eltham Redbacks, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
74%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
North Sunshine Eaglesultimele 5Eltham Redbacks
1,40
Puncte / meci
1,40
2,0
Goluri marcate / meci
3,0
1,4
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri North Sunshine Eagles și ultimele 5 Eltham Redbacks, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

North Sunshine Eagles2-1-2

V
Port Melbourne Sharks - North Sunshine Eagles11.07.26 · NPL 2 - Victoria
0-5
Î
North Sunshine Eagles - Preston Lions07.07.26 · Cupa Dockerty
0-1
E
North Sunshine Eagles - Manningham United Blues04.07.26 · NPL 2 - Victoria
2-2
Î
North Sunshine Eagles - Northcote City20.06.26 · NPL 2 - Victoria
0-2

Eltham Redbacks2-1-2

V
Eltham Redbacks - North Geelong Warriors11.07.26 · NPL 2 - Victoria
3-1
V
Langwarrin - Eltham Redbacks04.07.26 · NPL 2 - Victoria
1-6
Î
Eltham Redbacks - Western United Tineret19.06.26 · NPL 2 - Victoria
3-4
Î
Brunswick City - Eltham Redbacks12.06.26 · NPL 2 - Victoria
3-1
E
Eltham Redbacks - Bulleen Lions05.06.26 · NPL 2 - Victoria
2-2

Întâlniri directe North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks

North Sunshine Eagles 0Egal 0Eltham Redbacks 1
Î
Eltham Redbacks - North Sunshine Eagles11.04.2026 · pauză 1-1
3-2

V/E/Î din perspectiva North Sunshine Eagles. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · North Sunshine Eagles2.5535% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Eltham Redbacks2.2241% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.42
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.90
Peste 2.5 1.32

Ambele marchează

GG Da 1.34
GG Nu 3.00

Analiza de dinainte de meci

North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL 2 - Victoria (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

North Sunshine Eagles vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Eltham Redbacks are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 15-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Eltham Redbacks - North Sunshine Eagles 3-2, pe 11 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: North Sunshine Eagles are cota 2.55, Eltham Redbacks 2.22. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.32, iar GG la 1.34.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru North Sunshine Eagles și 2,0 pentru Eltham Redbacks. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: North Sunshine Eagles are 37%, Eltham Redbacks 42%. Peste 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.32 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 74%. Cota de 1.34 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks

Goluri estimate: 1,90 North Sunshine Eagles și 2,02 Eltham Redbacks, total 3,92. 1X2 în model: 37% · 21% · 42%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 74% (cotă corectă 1.35). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
19%4
36%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-27,7%1-17,6%2-27,3%2-17,2%1-35,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Eltham Redbacks. Eltham Redbacks a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startEltham Redbacks · 2.22
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 08:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks?

În NPL 2 - Victoria (Australia).

Cine era favorită în North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.22 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în North Sunshine Eagles - Eltham Redbacks?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din NPL 2 - Victoria

Toată liga →