Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

SuediaSuedia · Superettan

Norrby IF - Ostersund

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

SuediaSuperettan · Suedia Final
Norrby IF
VÎVEÎ
Final2-2Pauză 1-0
Ostersund
VVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Norrby IF 35%Egal 28%Ostersund 37%

Norrby IF 2-2 Ostersund: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Norrby IF 2-2 Ostersund (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-2 avea 5,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (6-5) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Norrby IFîn meciOstersund
6
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Norrby IF vs Ostersund

Norrby IF marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Ostersund marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,8. La Ostersund, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Norrby IFultimele 5Ostersund
1,40
Puncte / meci
1,60
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Norrby IF și ultimele 5 Ostersund, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Norrby IF2-1-2

V
Norrby IF - GIF Sundsvall20.07.26 · Superettan
3-1
Î
Varberg BoIS - Norrby IF11.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
V
Norrkoping - Norrby IF28.06.26 · Superettan
0-1
E
Norrby IF - United IK Nordic21.06.26 · Superettan
0-0
Î
Norrby IF - Oddevold14.06.26 · Superettan
0-2

Ostersund2-2-1

V
Ostersund - Landskrona18.07.26 · Superettan
2-0
V
GIF Sundsvall - Ostersund27.06.26 · Superettan
0-2
Î
Ostersund - Norrkoping21.06.26 · Superettan
0-2
E
Ljungskile SK - Ostersund14.06.26 · Superettan
1-1
E
United IK Nordic - Ostersund09.06.26 · Superettan
1-1

Întâlniri directe Norrby IF - Ostersund

Norrby IF 0Egal 1Ostersund 0
E
Ostersund - Norrby IF11.04.2026 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Norrby IF. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Norrby IF - Ostersund

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Norrby IF2.6535% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Ostersund2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.52
X2 1.38
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.92
Peste 2.5 1.78

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.57

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Norrby IF - Ostersund s-a jucat duminică, 26 iulie, în Superettan (Suedia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Norrby IF vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Ostersund are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ostersund - Norrby IF 1-1, pe 11 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Norrby IF are cota 2.65, Ostersund 2.50. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.78, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Norrby IF și 1,4 pentru Ostersund. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.38, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Norrby IF - Ostersund

Goluri estimate: 1,18 Norrby IF și 1,35 Ostersund, total 2,53. 1X2 în model: 32% · 27% · 41%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-110,8%1-09,4%1-28,6%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-0
Cornere6-5
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startOstersund · 2.50
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Norrby IF - Ostersund?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Norrby IF - Ostersund?

În Superettan (Suedia).

Unde s-a jucat Norrby IF - Ostersund?

Pe Arena Boras, în Borås, duminică, 26 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Norrby IF - Ostersund?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Norrby IF - Ostersund?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Superettan

Toată liga →