Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

CroatiaCroatia · Prva NL

NK Dubrava - Croatia Zmijavci

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

CroatiaPrva NL · Croatia Final
NK Dubrava
ÎEÎÎV
Final1-2Pauză 1-0
Croatia Zmijavci
VEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
NK Dubrava 35%Egal 30%Croatia Zmijavci 35%

NK Dubrava 1-2 Croatia Zmijavci: statisticile meciului

Meciul s-a terminat NK Dubrava 1-2 Croatia Zmijavci (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 55% pentru victoria lui Croatia Zmijavci, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (45%). Scorul exact 1-2 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 3 cartonașe galbene (2-1).

NK Dubravaîn meciCroatia Zmijavci
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici NK Dubrava vs Croatia Zmijavci

NK Dubrava marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Croatia Zmijavci marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,2. La NK Dubrava, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: NK Dubrava 3, egal 1, Croatia Zmijavci 3.

~2,4goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
NK Dubravaultimele 5Croatia Zmijavci
0,80
Puncte / meci
2,60
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
2,2
Goluri primite / meci
0,2
1
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
20%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri NK Dubrava și ultimele 5 Croatia Zmijavci, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

NK Dubrava1-1-3

Î
Cibalia Vinkovci - NK Dubrava22.08.26 · Prva NL
2-1
E
Hrvatski Dragovoljac - NK Dubrava22.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Krka - NK Dubrava18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
NK Dubrava - Segesta15.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
V
Hrvace - NK Dubrava30.05.26 · Prva NL
1-2

Croatia Zmijavci4-1-0

V
Croatia Zmijavci - Hrvace23.08.26 · Prva NL
3-0
E
Croatia Zmijavci - Hrvace31.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Croatia Zmijavci - Siroki Brijeg18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
BSK Bijelo Brdo - Croatia Zmijavci30.05.26 · Prva NL
0-1
V
Croatia Zmijavci - Hrvace24.05.26 · Prva NL
3-0

Întâlniri directe NK Dubrava - Croatia Zmijavci

NK Dubrava 3Egal 1Croatia Zmijavci 3
V
NK Dubrava - Croatia Zmijavci21.03.2026 · pauză 2-0
2-1
V
Croatia Zmijavci - NK Dubrava26.10.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
NK Dubrava - Croatia Zmijavci16.08.2025 · pauză 0-1
0-3
V
NK Dubrava - Croatia Zmijavci26.04.2025 · pauză 1-0
1-0
Î
Croatia Zmijavci - NK Dubrava16.03.2025 · pauză 1-1
3-1
Î
NK Dubrava - Croatia Zmijavci19.10.2024 · pauză 0-0
0-1
E
NK Dubrava - Croatia Zmijavci20.04.2024 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva NK Dubrava. 3 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi NK Dubrava - Croatia Zmijavci

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · NK Dubrava2.6535% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Croatia Zmijavci2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.43
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Cornere

Sub 9.5 1.70
Peste 9.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

NK Dubrava - Croatia Zmijavci s-a jucat vineri, 28 august, în Prva NL (Croatia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, NK Dubrava are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Croatia Zmijavci n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 1.

În ultimele 7 întâlniri directe, NK Dubrava a câștigat de 3 ori, Croatia Zmijavci de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: NK Dubrava - Croatia Zmijavci 2-1, pe 21 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.65 pentru gazde, 2.60 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,8 pentru NK Dubrava și 1,6 pentru Croatia Zmijavci. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 20% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Croatia Zmijavci: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Casele dau 2.60, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.59 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități NK Dubrava - Croatia Zmijavci

Goluri estimate: 0,84 NK Dubrava și 1,60 Croatia Zmijavci, total 2,44. 1X2 în model: 20% · 25% · 55%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

0-113,9%1-111,7%0-211,2%1-29,4%0-08,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: NK Dubrava. NK Dubrava a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCroatia Zmijavci · 2.60
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat NK Dubrava - Croatia Zmijavci?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat NK Dubrava - Croatia Zmijavci?

În Prva NL (Croatia).

Unde s-a jucat NK Dubrava - Croatia Zmijavci?

Pe SRC Pescenica, în Zagreb, vineri, 28 august, ora 18:30 (ora României).

Cine era favorită în NK Dubrava - Croatia Zmijavci?

Niciuna clar: cotele erau 2.65 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în NK Dubrava - Croatia Zmijavci?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Prva NL

Toată liga →