Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

FinlandaFinlanda · Kakkonen

NJS - MuSa

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

FinlandaKakkonen · Finlanda Final
NJS
ÎÎÎÎÎ
Final1-2Pauză 0-0
MuSa
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
NJS 39%Egal 25%MuSa 36%

NJS 1-2 MuSa: statisticile meciului

Meciul s-a terminat NJS 1-2 MuSa (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui MuSa, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-2 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 5 cartonașe galbene (2-3).

NJSîn meciMuSa
1
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici NJS vs MuSa

NJS marchează 0,4 goluri pe meci și primește 3,2. MuSa marchează 0,4 goluri pe meci și primește 3,4. La NJS, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: NJS 1, egal 2, MuSa 2.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
NJSultimele 5MuSa
0,00
Puncte / meci
0,00
0,4
Goluri marcate / meci
0,4
3,2
Goluri primite / meci
3,4
0
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri NJS și ultimele 5 MuSa, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

NJS0-0-5

Î
Tamp.Ilves 2 - NJS15.08.26 · Kakkonen
4-0
Î
FC Honka - NJS08.08.26 · Kakkonen
7-0
Î
NJS - Pallo-Iirot Rauma01.08.26 · Kakkonen
0-1
Î
NJS - AIFK Turku24.07.26 · Kakkonen
1-2
Î
EPS - NJS18.07.26 · Kakkonen
2-1

MuSa0-0-5

Î
MuSa - EBK15.08.26 · Kakkonen
0-4
Î
MuSa - AIFK Turku08.08.26 · Kakkonen
1-2
Î
Tamp.Ilves 2 - MuSa04.08.26 · Kakkonen
7-0
Î
MuSa - EPS25.07.26 · Kakkonen
0-2
Î
HJS Akatemia - MuSa18.07.26 · Kakkonen
2-1

Întâlniri directe NJS - MuSa

NJS 1Egal 2MuSa 2
E
MuSa - NJS05.06.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
MuSa - NJS21.09.2025 · pauză 2-0
2-1
Î
NJS - MuSa31.08.2025 · pauză 0-2
0-3
V
MuSa - NJS08.08.2025 · pauză 1-0
1-5
E
NJS - MuSa08.06.2025 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva NJS. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi NJS - MuSa

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · NJS2.3739% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · MuSa2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.56
X2 1.41
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.07
Sub 2.5 2.85
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.34
GG Nu 3.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.78
Pauză peste 1.5 1.92

Analiza de dinainte de meci

NJS - MuSa s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Kakkonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

NJS n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 2-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. MuSa n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 17. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, NJS a câștigat o dată, MuSa de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: MuSa - NJS 0-0, pe 5 iunie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.70 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.34.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru NJS și 1,8 pentru MuSa. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: NJS are 41%, MuSa 37%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 69%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 70% în model, dar la 1.34 plătește sub cota corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități NJS - MuSa

Goluri estimate: 1,84 NJS și 1,76 MuSa, total 3,60. 1X2 în model: 41% · 22% · 37%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,8%2-18,1%1-27,8%2-27,2%1-05,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: NJS. NJS a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: NJS. NJS a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: MuSa. MuSa a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: MuSa. MuSa a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere1-2
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startNJS · 2.37
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat NJS - MuSa?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat NJS - MuSa?

În Kakkonen (Finlanda).

Cine era favorită în NJS - MuSa?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în NJS - MuSa?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Kakkonen

Toată liga →