Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Nizhny Novgorod U19
ÎÎVVÎ
Final2-3Pauză 1-2
Spartak Moscova U19
VÎEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Nizhny Novgorod U19 20%Egal 21%Spartak Moscova U19 59%

Nizhny Novgorod U19 2-3 Spartak Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nizhny Novgorod U19 2-3 Spartak Moscova U19 (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Spartak Moscova U19, iar cotele fără marjă 59%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 2-3 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Nizhny Novgorod U19în meciSpartak Moscova U19
2
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nizhny Novgorod U19 vs Spartak Moscova U19

Nizhny Novgorod U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Spartak Moscova U19 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,0. La Spartak Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Nizhny Novgorod U19 1, egal 0, Spartak Moscova U19 3.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nizhny Novgorod U19ultimele 5Spartak Moscova U19
1,20
Puncte / meci
1,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
2,0
Goluri primite / meci
3,0
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Nizhny Novgorod U19 și ultimele 5 Spartak Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nizhny Novgorod U192-0-3

Î
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
V
Nizhny Novgorod U19 - Dinamo Makhachkala U1910.07.26 · Liga de tineret
3-2
V
Nizhny Novgorod U19 - Ural U1903.07.26 · Liga de tineret
1-0
Î
Zenit U19 - Nizhny Novgorod U1926.06.26 · Liga de tineret
3-0

Spartak Moscova U191-2-2

V
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Spartak Moscova U19 - Lokomotiv Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4
E
Almaz Antey U19 - Spartak Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
3-3
Î
Spartak Moscova U19 - Konoplev Academy U1903.07.26 · Liga de tineret
1-6
E
Dinamo Makhachkala U19 - Spartak Moscova U1924.06.26 · Liga de tineret
0-0

Întâlniri directe Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19

Nizhny Novgorod U19 1Egal 0Spartak Moscova U19 3
Î
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.2026 · pauză 1-2
2-3
Î
Spartak Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1906.03.2026 · pauză 1-0
3-2
Î
Spartak Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1928.03.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Nizhny Novgorod U19. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nizhny Novgorod U194.6020% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Spartak Moscova U191.5259% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.17
X2 1.12
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.62
Peste 2.5 1.39

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Analiza de dinainte de meci

Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nizhny Novgorod U19 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Spartak Moscova U19 are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 8-15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Nizhny Novgorod U19 a câștigat o dată, Spartak Moscova U19 de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19 2-3, pe 24 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Spartak Moscova U19, la 1.52, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.39, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Nizhny Novgorod U19 și 2,0 pentru Spartak Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 32% la victorie, față de 20%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 68% în model, dar la 1.12 plătește sub cota corectă de 1.47. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.39 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19

Goluri estimate: 1,65 Nizhny Novgorod U19 și 1,99 Spartak Moscova U19, total 3,64. 1X2 în model: 32% · 22% · 46%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,6%1-28,6%2-17,1%2-27,1%1-35,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nizhny Novgorod U19. Nizhny Novgorod U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Spartak Moscova U19. Spartak Moscova U19 a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Spartak Moscova U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-2
Cornere2-4
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startSpartak Moscova U19 · 1.52
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19?

Spartak Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.52. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U19?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →