Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Nizhny Novgorod U19
ÎVÎÎÎ
Final0-2Pauză 0-1
Konoplev Academy U19
VÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nizhny Novgorod U19 31%Egal 24%Konoplev Academy U19 45%

Nizhny Novgorod U19 0-2 Konoplev Academy U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nizhny Novgorod U19 0-2 Konoplev Academy U19 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Konoplev Academy U19, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG n-a ieșit (NG avea 27%). Scorul exact 0-2 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Nizhny Novgorod U19în meciKonoplev Academy U19
4
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nizhny Novgorod U19 vs Konoplev Academy U19

Nizhny Novgorod U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,8. Konoplev Academy U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,4. La Konoplev Academy U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Nizhny Novgorod U19 1, egal 1, Konoplev Academy U19 2.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Nizhny Novgorod U19ultimele 5Konoplev Academy U19
0,60
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
2,0
2,8
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Nizhny Novgorod U19 și ultimele 5 Konoplev Academy U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nizhny Novgorod U191-0-4

Î
Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U1914.08.26 · Liga de tineret
0-2
V
Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U1907.08.26 · Liga de tineret
3-4
Î
Lokomotiv Moscova U19 - Nizhny Novgorod U1931.07.26 · Liga de tineret
4-0
Î
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0

Konoplev Academy U192-1-2

V
Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U1914.08.26 · Liga de tineret
0-2
Î
Konoplev Academy U19 - Krasnodar U1907.08.26 · Liga de tineret
1-3
E
Almaz Antey U19 - Konoplev Academy U1931.07.26 · Liga de tineret
3-3
V
Konoplev Academy U19 - Rostov U1924.07.26 · Liga de tineret
3-2
Î
Konoplev Academy U19 - FC Rodina U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4

Întâlniri directe Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19

Nizhny Novgorod U19 1Egal 1Konoplev Academy U19 2
Î
Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U1914.08.2026 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva Nizhny Novgorod U19. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nizhny Novgorod U192.9231% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Konoplev Academy U192.0045% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.31
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.95
Peste 2.5 1.30

Ambele marchează

GG Da 1.33
GG Nu 3.05

Analiza de dinainte de meci

Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 s-a jucat vineri, 14 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Nizhny Novgorod U19 vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 14. În ultimele 5 meciuri, Konoplev Academy U19 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Nizhny Novgorod U19 a câștigat o dată, Konoplev Academy U19 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 0-2, pe 14 august 2026.

Casele o dau favorită pe Konoplev Academy U19, la 2.00, cu egalul la 3.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.30, iar GG la 1.33.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Nizhny Novgorod U19 și 2,2 pentru Konoplev Academy U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.31, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.30 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 73% în model, iar 1.33 e aproape de cota corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19

Goluri estimate: 1,71 Nizhny Novgorod U19 și 2,18 Konoplev Academy U19, total 3,89. 1X2 în model: 31% · 20% · 49%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

1-28,3%1-17,6%2-27,1%2-16,5%1-36,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nizhny Novgorod U19. Nizhny Novgorod U19 a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Konoplev Academy U19. Konoplev Academy U19 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 2,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startKonoplev Academy U19 · 2.00
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19?

Konoplev Academy U19 pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →