Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 26 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Nielba Wagrowiec
EÎÎÎV
Final0-0
Polonia Leszno
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Nielba Wagrowiec 33%Egal 23%Polonia Leszno 44%

Nielba Wagrowiec 0-0 Polonia Leszno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nielba Wagrowiec 0-0 Polonia Leszno. Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 23%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 31%). Scorul exact 0-0 avea 2,5% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nielba Wagrowiec vs Polonia Leszno

Nielba Wagrowiec marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Polonia Leszno marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Nielba Wagrowiec, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Nielba Wagrowiecultimele 5Polonia Leszno
0,80
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
2,2
2,2
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Nielba Wagrowiec și ultimele 5 Polonia Leszno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nielba Wagrowiec1-1-3

E
LKS Goluchow - Nielba Wagrowiec19.09.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2
Î
Piast Kobylnica - Nielba Wagrowiec12.09.26 · 4. Liga wielkopolska
1-0
Î
Nielba Wagrowiec - Polonia Chodzież05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
0-3
Î
Nowe Skalmierzyce - Nielba Wagrowiec29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-1
V
Nielba Wagrowiec - Kłos Budzyń22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2

Polonia Leszno2-0-3

Î
Polonia Leszno - Piast Kobylnica19.09.26 · 4. Liga wielkopolska
2-3
Î
Polonia Chodzież - Polonia Leszno12.09.26 · 4. Liga wielkopolska
1-0
Î
Polonia Leszno - Nowe Skalmierzyce05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
1-2
V
Kłos Budzyń - Polonia Leszno29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-6
V
Polonia Leszno - Ostrovia Ostrow Wielkopolski22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-1

Întâlniri directe Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno

Nielba Wagrowiec 1Egal 0Polonia Leszno 1

V/E/Î din perspectiva Nielba Wagrowiec. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nielba Wagrowiec2.7233% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Polonia Leszno2.0544% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.51
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno s-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Nielba Wagrowiec are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Polonia Leszno vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Nielba Wagrowiec a câștigat o dată, Polonia Leszno o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Polonia Leszno - Nielba Wagrowiec 0-3, pe 4 iunie 2026.

Polonia Leszno pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 4.00, iar Nielba Wagrowiec la 2.72. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Nielba Wagrowiec și 2,2 pentru Polonia Leszno. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Polonia Leszno, modelul calculează 54%. Cota de 2.05 e peste cea corectă (1.85). Peste 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno

Goluri estimate: 1,50 Nielba Wagrowiec și 2,20 Polonia Leszno, total 3,70. 1X2 în model: 26% · 20% · 54%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-29,0%1-18,2%2-26,7%1-36,6%2-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Nielba Wagrowiec. Nielba Wagrowiec a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Polonia Leszno. Polonia Leszno a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Favorită la startPolonia Leszno · 2.05
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno?

S-a jucat sâmbătă, 26 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno?

În 4. Liga wielkopolska.

Cine era favorită în Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno?

Polonia Leszno pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Nielba Wagrowiec - Polonia Leszno?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.