Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Newport City FC - Carmarthen Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Newport City FC
VÎÎÎÎ
Final1-2Pauză 0-2
Carmarthen Town
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Newport City FC 34%Egal 25%Carmarthen Town 40%

Newport City FC 1-2 Carmarthen Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Newport City FC 1-2 Carmarthen Town (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Carmarthen Town, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 1-2 avea 8,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Newport City FCîn meciCarmarthen Town
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Newport City FC vs Carmarthen Town

Newport City FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 3,2. Carmarthen Town marchează 2,4 goluri pe meci și primește 3,0. La Carmarthen Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Newport City FC 1, egal 1, Carmarthen Town 2.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Newport City FCultimele 5Carmarthen Town
0,60
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
2,4
3,2
Goluri primite / meci
3,0
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Newport City FC și ultimele 5 Carmarthen Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Newport City FC1-0-4

V
Llanelli Town - Newport City FC31.07.26 · Cymru South
1-4
Î
Newport City FC - Newport County08.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
Î
Cambrian United - Newport City FC26.06.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Newport City FC - Trefelin BGC18.04.26 · Cymru South
0-5
Î
Ammanford - Newport City FC03.04.26 · Cymru South
4-0

Carmarthen Town2-0-3

V
Carmarthen Town - Caerau Ely01.08.26 · Cymru South
4-3
Î
Carmarthen Town - Briton Ferry Llansawel14.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Carmarthen Town - Cardiff Metropolitan07.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Carmarthen Town - Trefelin BGC03.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
Î
Treowen Stars - Carmarthen Town18.04.26 · Cymru South
4-1

Întâlniri directe Newport City FC - Carmarthen Town

Newport City FC 1Egal 1Carmarthen Town 2
V
Newport City FC - Carmarthen Town22.03.2025 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Newport City FC. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Newport City FC - Carmarthen Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Newport City FC2.6734% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Carmarthen Town2.2740% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.38
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Newport City FC - Carmarthen Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Newport City FC are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Carmarthen Town vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 15. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Newport City FC a câștigat o dată, Carmarthen Town de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Newport City FC - Carmarthen Town 4-4, pe 1 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.67 pentru gazde, 2.27 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.53.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Newport City FC și 2,2 pentru Carmarthen Town. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Carmarthen Town merită privit: 50% în model, iar 2.27 plătește peste cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.59, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.53 e peste cea corectă (1.39). Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Newport City FC - Carmarthen Town

Goluri estimate: 1,67 Newport City FC și 2,18 Carmarthen Town, total 3,85. 1X2 în model: 30% · 20% · 50%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

1-28,4%1-17,7%2-27,1%2-16,5%1-36,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Newport City FC. Newport City FC a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Carmarthen Town. Carmarthen Town a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startCarmarthen Town · 2.27
Goluri estimate~3,9
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Newport City FC - Carmarthen Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Newport City FC - Carmarthen Town?

În Cymru South (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Newport City FC - Carmarthen Town?

Pe Stadionul Newport, în Newport (Casnewydd), sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Newport City FC - Carmarthen Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.67 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Newport City FC - Carmarthen Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →