Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Newell's Old Boys (F)
ÎVÎÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
CA Lanus (F)
VEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Newell's Old Boys (F) 38%Egal 31%CA Lanus (F) 31%

Newell's Old Boys (F) 0-1 CA Lanus (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Newell's Old Boys (F) 0-1 CA Lanus (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui CA Lanus (F), iar cotele fără marjă 31%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 0-1 avea 14,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Newell's Old Boys (F)în meciCA Lanus (F)
8
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Newell's Old Boys (F) vs CA Lanus (F)

Newell's Old Boys (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,6. CA Lanus (F) marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La CA Lanus (F), doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Newell's Old Boys (F)ultimele 5CA Lanus (F)
0,60
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Newell's Old Boys (F) și ultimele 5 CA Lanus (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Newell's Old Boys (F)1-0-4

Î
San Luis (F) - Newell's Old Boys (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
4-1
V
Union de Santa Fe (F) - Newell's Old Boys (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
0-2
Î
Newell's Old Boys (F) - CA Independiente (F)12.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
CA Huracan (F) - Newell's Old Boys (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
Newell's Old Boys (F) - Belgrano de Cordoba (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
0-1

CA Lanus (F)2-1-2

V
CA Lanus (F) - San Lorenzo de Almagro (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
E
CA Talleres de Cordoba (F) - CA Lanus (F)12.07.26 · Primera Division A (F)
1-1
Î
CA Lanus (F) - Ferro Carril Oeste (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
Boca Juniors (F) - CA Lanus (F)05.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
V
Social Atletico Television (F) - CA Lanus (F)27.06.26 · Primera Division A (F)
0-2

Întâlniri directe Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)

Newell's Old Boys (F) 1Egal 0CA Lanus (F) 0
V
CA Lanus (F) - Newell's Old Boys (F)21.03.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Newell's Old Boys (F). 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Newell's Old Boys (F)2.3738% fără marjă
X · Egal2.8731% fără marjă
2 · CA Lanus (F)2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.48
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.42
Sub 2.5 1.51
Peste 2.5 2.32

Ambele marchează

GG Da 2.02
GG Nu 1.72

Analiza de dinainte de meci

Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F) s-a jucat duminică, 2 august, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Newell's Old Boys (F) are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-8. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. CA Lanus (F) vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA Lanus (F) - Newell's Old Boys (F) 0-1, pe 21 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.95 pentru oaspeți și 2.87 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.32, iar GG la 2.02.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Newell's Old Boys (F) și 1,1 pentru CA Lanus (F). Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 71% în model, iar 1.48 plătește peste cota corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.51 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.72 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)

Goluri estimate: 0,90 Newell's Old Boys (F) și 1,13 CA Lanus (F), total 2,03. 1X2 în model: 29% · 30% · 41%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

0-114,8%1-113,4%0-013,1%1-011,8%0-28,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Newell's Old Boys (F). Newell's Old Boys (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startNewell's Old Boys (F) · 2.37
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.95 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Newell's Old Boys (F) - CA Lanus (F)?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →