Duminică18 octombrie
Live 154 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon

Statistici și rezultat final · joi, 23 iulie

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Navbahor Namangan
ÎEEÎE
Final1-1Pauză 1-1
Qizilqum Zarafshon
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Navbahor Namangan 67%Egal 21%Qizilqum Zarafshon 12%

Navbahor Namangan 1-1 Qizilqum Zarafshon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Navbahor Namangan 1-1 Qizilqum Zarafshon (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 56%), iar GG a ieșit (49%). Scorul exact 1-1 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (9-2) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Navbahor Namanganîn meciQizilqum Zarafshon
9
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Navbahor Namangan vs Qizilqum Zarafshon

Navbahor Namangan marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. Qizilqum Zarafshon marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 4 întâlniri directe: Navbahor Namangan 2, egal 1, Qizilqum Zarafshon 1.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Navbahor Namanganultimele 5Qizilqum Zarafshon
0,60
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Navbahor Namangan și ultimele 5 Qizilqum Zarafshon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Navbahor Namangan0-3-2

Î
Navbahor Namangan - AGMK17.07.26 · Super League
2-3
E1-1
E
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan04.05.26 · Super League
0-0
Î
Bunyodkor - Navbahor Namangan29.04.26 · Super League
2-1
E
Navbahor Namangan - Sogdiyona Jizzax23.04.26 · Super League
1-1

Qizilqum Zarafshon2-1-2

Î
Qizilqum Zarafshon - Dinamo Samarqand18.07.26 · Super League
1-2
V
PFC Terdu - Qizilqum Zarafshon24.05.26 · Cupa
1-4
Î
Lokomotiv Tashkent - Qizilqum Zarafshon04.05.26 · Super League
1-0
E
Qizilqum Zarafshon - Xorazm Urganch29.04.26 · Super League
0-0
V
Qizilqum Zarafshon - Kokand 191224.04.26 · Super League
2-1

Întâlniri directe Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon

Navbahor Namangan 2Egal 1Qizilqum Zarafshon 1
V
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon27.09.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Qizilqum Zarafshon - Navbahor Namangan04.05.2025 · pauză 1-2
3-2
V
Qizilqum Zarafshon - Navbahor Namangan22.11.2024 · pauză 0-1
1-5
E
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon20.06.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Navbahor Namangan. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Navbahor Namangan1.3767% fără marjă
X · Egal4.3521% fără marjă
2 · Qizilqum Zarafshon7.5012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.03
X2 2.95
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.30
Sub 2.5 1.72
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 2.55
GG Nu 1.46

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.72

Analiza de dinainte de meci

Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon s-a jucat joi, 23 iulie, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Navbahor Namangan n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-7. Qizilqum Zarafshon vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Navbahor Namangan a câștigat de 2 ori, Qizilqum Zarafshon o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon 1-0, pe 27 septembrie 2025.

Navbahor Namangan pleacă favorită, la cota 1.37. Egalul e la 4.35, iar Qizilqum Zarafshon la 7.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 67% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 2.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Navbahor Namangan și 1,0 pentru Qizilqum Zarafshon. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 67%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 73% în model, dar la 1.03 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Cota 1.72 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon

Goluri estimate: 1,44 Navbahor Namangan și 1,02 Qizilqum Zarafshon, total 2,46. 1X2 în model: 47% · 26% · 27%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-012,3%2-19,0%2-08,9%0-18,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Favorit fără formă. Navbahor Namangan e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere9-2
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startNavbahor Namangan · 1.37
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon?

S-a jucat joi, 23 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon?

În Super League (Uzbekistan).

Cine era favorită în Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon?

Navbahor Namangan pleca favorită, la cota 1.37. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →