Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Navbahor Namangan
VVVEE
Final1-0Pauză 1-0
Nasaf Qarshi
ÎEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Navbahor Namangan 50%Egal 27%Nasaf Qarshi 24%

Navbahor Namangan 1-0 Nasaf Qarshi: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Navbahor Namangan 1-0 Nasaf Qarshi (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Navbahor Namangan, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 1-0 avea 11,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Navbahor Namanganîn meciNasaf Qarshi
7
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Navbahor Namangan vs Nasaf Qarshi

Navbahor Namangan marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,2. Nasaf Qarshi marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. În directe, Navbahor Namangan nu a câștigat niciuna dintre ultimele 5 întâlniri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Navbahor Namanganultimele 5Nasaf Qarshi
2,20
Puncte / meci
1,60
2,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Navbahor Namangan și ultimele 5 Nasaf Qarshi, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Navbahor Namangan3-2-0

V
Navbahor Namangan - Bunyodkor14.08.26 · Super League
4-3
V
Surkhon Termez - Navbahor Namangan07.08.26 · Super League
0-1
V
Navbahor Namangan - Xorazm Urganch02.08.26 · Super League
5-1
E
Neftchi Fargona - Navbahor Namangan28.07.26 · Super League
1-1
E
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon23.07.26 · Super League
1-1

Nasaf Qarshi2-2-1

Î
Nasaf Qarshi - Pakhtakor Tashkent16.08.26 · Super League
1-2
E
Nasaf Qarshi - Kokand 191208.08.26 · Super League
0-0
V
AGMK - Nasaf Qarshi03.08.26 · Super League
1-2
V
Nasaf Qarshi - Qizilqum Zarafshon28.07.26 · Super League
1-0
E
Mash Al Mubarek - Nasaf Qarshi22.07.26 · Super League
1-1

Întâlniri directe Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi

Navbahor Namangan 0Egal 2Nasaf Qarshi 3
E
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan04.05.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi30.10.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan15.06.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi14.09.2024 · pauză 0-0
0-1
Î
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan30.06.2024 · pauză 2-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Navbahor Namangan. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Navbahor Namangan1.8550% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Nasaf Qarshi3.9024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 1.97
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.73
Peste 2.5 1.97

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.72

Cornere

Sub 9.5 1.73
Peste 9.5 2.00

Analiza de dinainte de meci

Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi s-a jucat vineri, 21 august, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Navbahor Namangan n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Nasaf Qarshi are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-4.

În ultimele 5 întâlniri directe, Navbahor Namangan a câștigat niciodată, Nasaf Qarshi de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,4 goluri în medie. Ultima: Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan 0-0, pe 4 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Navbahor Namangan, la 1.85, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.97, iar GG la 1.90.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Navbahor Namangan și 1,1 pentru Nasaf Qarshi. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Navbahor Namangan are 50% în model, dar la 1.85 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Cota 1.29 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi

Goluri estimate: 1,58 Navbahor Namangan și 1,05 Nasaf Qarshi, total 2,63. 1X2 în model: 50% · 25% · 25%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-011,4%2-19,4%2-09,0%0-17,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,4 goluri, iar modelul estimează acum 2,6.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startNavbahor Namangan · 1.85
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi?

În Super League (Uzbekistan).

Unde s-a jucat Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi?

Pe Stadionul Markaziy, în Namangan, vineri, 21 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi?

Navbahor Namangan pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →