Miercuri21 octombrie
Live 5 Pune pont

SpaniaSpania · Cupa Federatiei

Navalcarnero - Real Murcia

Statistici și rezultat final · miercuri, 30 septembrie

SpaniaCupa Federatiei · Spania Final
Navalcarnero
ÎVEVE
Final3-1Pauză 0-0
Real Murcia
VEÎEV
Șanse înainte de start, după cote
Navalcarnero 28%Egal 28%Real Murcia 45%

Navalcarnero 3-1 Real Murcia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Navalcarnero 3-1 Real Murcia (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Navalcarnero, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 3-1 avea 3,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (3-7) și 5 cartonașe galbene (2-3).

Navalcarneroîn meciReal Murcia
3
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Navalcarnero vs Real Murcia

Navalcarnero marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Real Murcia marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Navalcarnero, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Navalcarneroultimele 5Real Murcia
1,60
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,2
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Navalcarnero și ultimele 5 Real Murcia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Navalcarnero2-2-1

Î
Navalcarnero - Conquense27.09.26 · Segunda Federacion
1-3
V
Atletico Saguntino - Navalcarnero23.09.26 · Cupa Federatiei
0-4
E
Atletico Tordesillas - Navalcarnero20.09.26 · Segunda Federacion
2-2
V
Navalcarnero - Real Avila13.09.26 · Segunda Federacion
2-1
E
Talavera de La Reina - Navalcarnero09.09.26 · Cupa Federatiei
0-0

Real Murcia2-2-1

V
Real Murcia - CE Europa19.09.26 · Primera Federacion
2-1
E
Orihuela - Real Murcia16.09.26 · Cupa Federatiei
1-1
Î
Atletico Madrid B - Real Murcia13.09.26 · Primera Federacion
4-0
E
Mensajero - Real Murcia09.09.26 · Cupa Federatiei
1-1
V
Real Murcia - CD Teruel06.09.26 · Primera Federacion
4-0

Ponturi Navalcarnero - Real Murcia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Navalcarnero3.2528% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Real Murcia2.0245% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.68
X2 1.22
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Analiza de dinainte de meci

Navalcarnero - Real Murcia s-a jucat miercuri, 30 septembrie, în Cupa Federatiei (Spania). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Navalcarnero vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Real Murcia are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-7.

Casele o dau favorită pe Real Murcia, la 2.02, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Navalcarnero și 1,5 pentru Real Murcia. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 36% la victorie, față de 28%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Navalcarnero are 36%, Real Murcia 39%. Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.24 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din miercuri, 30 septembrie, cu rezultatele

Probabilități Navalcarnero - Real Murcia

Goluri estimate: 1,38 Navalcarnero și 1,46 Real Murcia, total 2,84. 1X2 în model: 36% · 25% · 39%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-28,6%0-18,5%1-08,1%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-1
Pauză0-0
Cornere3-7
Cartonașe galbene2-3
Favorită la startReal Murcia · 2.02
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Navalcarnero - Real Murcia?

S-a jucat miercuri, 30 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Navalcarnero - Real Murcia?

În Cupa Federatiei (Spania).

Cine era favorită în Navalcarnero - Real Murcia?

Real Murcia pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Navalcarnero - Real Murcia?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cupa Federatiei

Toată liga →