Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Nashville - Club Leon

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Nashville
ÎEÎVV
Final0-1Pauză 0-0
Club Leon
VVÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Nashville 41%Egal 28%Club Leon 32%

Nashville 0-1 Club Leon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Nashville 0-1 Club Leon (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Club Leon, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 0-1 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Nashvilleîn meciClub Leon
4
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Nashville vs Club Leon

Nashville marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Club Leon marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Nashville, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Nashvilleultimele 5Club Leon
1,40
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Nashville și ultimele 5 Club Leon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Nashville2-1-2

Î
Nashville - Club Leon06.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
0-1
E
DC United - Nashville02.08.26 · MLS
2-2
Î
Orlando City - Nashville26.07.26 · MLS
1-0
V
Nashville - Montreal23.07.26 · MLS
1-0
V
Nashville - Atlanta United18.07.26 · MLS
1-0

Club Leon2-0-3

V
Nashville - Club Leon06.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
0-1
V
Club Leon - Pachuca02.08.26 · Liga MX - Apertura
1-0
Î
Tijuana - Club Leon25.07.26 · Liga MX - Apertura
1-0
Î
Club Leon - Atlas18.07.26 · Liga MX - Apertura
2-3
Î
Deportivo Toluca - Club Leon26.04.26 · Liga MX - Apertura
4-1

Întâlniri directe Nashville - Club Leon

Nashville 0Egal 0Club Leon 1
Î
Nashville - Club Leon06.08.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Nashville. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Nashville - Club Leon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Nashville2.3541% fără marjă
X · Egal3.4528% fără marjă
2 · Club Leon3.0032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.18
X2 2.22
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.69
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.40

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Nashville - Club Leon s-a jucat joi, 6 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Nashville are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Club Leon vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Nashville - Club Leon 0-1, pe 6 august 2026.

Nashville pleacă favorită, la cota 2.35. Egalul e la 3.45, iar Club Leon la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.69.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Nashville și 1,1 pentru Club Leon. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.21, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Nashville - Club Leon

Goluri estimate: 1,39 Nashville și 1,14 Club Leon, total 2,53. 1X2 în model: 43% · 26% · 31%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-011,1%0-19,1%2-18,8%0-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Club Leon. Club Leon a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startNashville · 2.35
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Nashville - Club Leon?

S-a jucat joi, 6 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Nashville - Club Leon?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Cine era favorită în Nashville - Club Leon?

Nashville pleca favorită, la cota 2.35. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Nashville - Club Leon?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.